Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás volt? Nemet és kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátnőmmel és szinte mindenben elsők vagyunk egymásnak. Első kapcsolat, együtt vesztettük el és az ő részéről én voltam az első fiú, akivel csókolózott (az első randin). Ez utóbbi nálam nincs így, mert bár csak szórakozóhelyeken, idegen lányokkal (tehát nem szerelemből), de én más smároltam másokkal. Eddig ez még nyílván nem megcsalás, hacsak nem bigott katolikus valaki...


Csak, hogy eredetileg egy társkeresőn ismerkedtünk meg, majd még aznap átmentünk facebook messengerre (legyen ez az X nap), majd szinte rögtön megbeszéltünk egy randit kereken két héttel későbbre (legyen ez az Y nap). Hivatalosan a kapcsolatunkat az Y naptól számítjuk és ekkor tartjuk az évfordulónkat is, azonban én még az X és az Y nap között smároltam 2 idegen lánnyal, amiről a barátnőmnek soha nem beszéltem.


Bár sok idő eltelt és az Y nap óta nem csaltam meg soha senkivel, semmilyen módon, azonban a mai napig furdal a lelkiismeret, hogy akkor én most megcsaltam-e azzal, hogy az X és az Y nap közt, másokkal csókolóztam.



2020. jan. 20. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ha furdal a lelkiismeret, akkor mondd el neki
2020. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Z
2020. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem meg csalás, hisz még nem jártatok.
2020. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, hogy elmondom, csak félek, hogy kiakad és azt fogja gondolni, hogy biztos a kapcsolatunk ideje alatt is megcsaltam és ezért szakít velem, amit nem szeretnék, mert nagyon szeretem.
2020. jan. 20. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás, mert akkor nem voltatok együtt.

L

2020. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megcsalás. Nincs értelme elmondani.
2020. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy megcsalás. Minek bolygatni a múltat? Csak magad alatt vágnád a fát. De olyan kis rendes vagy, hogy emiatt lelkifurdalásod van. Mások sokkal nagyobb szemétségek miatt is nyugodtan alszanak. :(
2020. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem voltatok együtt, addig nem megcsalás. Ráadásul, ha Y nap előtt találkozni sem találkoztatok, azt sem tudhattátok, hogy ebből kapcsolat lesz.


25N

2020. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
(Pár)kapcsolatban voltál a két smárolás időpontjában a barátnőddel? Nem! Innentől kezdve kizárt, hogy megcsaltad...
2020. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha X y a köbön akkor ha kèt hèt múlva az y nem igazán X azèrt így már furcsa az X mert az y valahogy átlátja hogy az X az nem y..
2020. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!