Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártál már úgy, hogy másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy másnak szánt üzenetet kaptál a partneredtől? Mivel buktatta le magát?

Figyelt kérdés
Mondjuk beszélgettek a neten és egyszer csak olyat ír, ami egyáltalán nem illik a beszélgetésbe, mintha másnak szánta volna.
2020. jan. 14. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, volt ilyen, de semmi kompromitáló nem volt benne, csak meglepődtem, amikor mi épp arról beszélgetünk, hogy hová megyünk este és egyszer csak egy 15 soros üzenet jön valamilyen fajta processzorról :D
2020. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Attól függ.. mit írt??
2020. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, írta, hogy akkor majd ha megyünk a glamur napokra, akkor ilyen meg ilyen ruhákat kell vegyünk. Ezen elcsodálkoztam mert sosem megyek vele ilyen női shoppingkörutakra. Utána rájött és írta, hogy ezt a barátnőjének szánta.
2020. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

62% Te jó ég.


Nálam kicsit másképp volt.

A csaj írt rá msn-en, miközben a barátom gépénél ültem.

Mivel tudtam, hogy az a lány egy régi nagy beteljesületlen szerelem volt, gonosz módon rákattintottam a villogó üzenetre. A csaj arról kérdezgette, hogy akkor melyik nyári fesztiválra mennek el közösen. Tehát ezt tervezték már egy ideje. :) Velem persze egy rohadt sétára nem mozdult volna ki.

2020. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sot forditva is igaz,masoknaK szant uzeneteit is felrekuldi epp nekem, "teso el tudod hozni tisztitobol a zakomat?":))) jokat rohogunk:) csajoknak nem irogat. Egyebkent csaltak mar meg es egyszeruen ereztem h vmi nem stimmt, pedig nagyon ugyesen csinalta, nem volt okom gyanakodni, megis ereztem.
2020. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja hozzáteszem, az az ex már.
2020. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem voltam egyértelmű. A hűtlenségre utaló félrement üzenetekről beszélek. Egy csevegés soràn egyszer csak jött egy "szívesen drágám" Engem is becéz így, de én nem köszöntem semmit, meg is írtam, erre nagyon bénán terelt, hogy szívesen megcsinàl valamit nálam. Aztán témát váltott. Előtte nem sokkal telefonon pont arról beszélt, hogy csak én vagyok neki...
2020. jan. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!