Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha már házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha már házasok vagytok és megcsal az asszony, meg tudnátok bocsátani neki, ha megbánta és ti is hibásnak érzitek magatokat a történtekért?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk elhanyagoltság miatt történt, mert az asszony tényleg szólt, hogy menjünk el együtt pár napra ide-oda, nem mentetek, mert minek amikor ott a jó kis kényelmes otthonotok és amúgy sem bírjátok az ilyen wellness helyeket, plusz drága is.

Meg már amikor jöttek a veszekedések, akkor felmerült hogy menjetek pszichomókushoz terápiára, de oda se akartatok menni, mert nem éreztétek úgy hogy olyan nagy a probléma és amúgy is mi köze lenne hozzá valami idegennek...

Aztán egyszer csak megtörtént és elmondta az asszony, hogy összejött a munkahelyen a Gyulával. Már le is feküdtek, de nem akarja vele folytatni, fel is mondott.

Mi a teendő?


2020. jan. 10. 09:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nekem az a véleményem hogy a megcsalás semmilyen indokkal sem elfogadható! Én az a fajta vagyok aki ezt az egyet nem tudja megbocsátani.


De! Ugyanakkor nagyon sáros ebben a férfi is igenis ha elhanyagoljuk a másik felet ez lesz a vége. Bennem az merul fel kérdésként hogy mikor valaki tenni akar, újdonságot belevinni a kapcsolatba akkor a másik fél miért nem akar? Miért olyan kényelmes ez neki? Ő nem vágyik egy kis romantikára, gyengédségre, régi dolgok felelevenitesere? Egy kapcsolatért ha nem teszel, nem szerzel új ingereket élményeket akkor vége.


Nekem ez a rohadt bosszantó ebben..


26N

2020. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez akkor is nevetséges. Meg mi az hogy "egyszer csak megtörtént" - érdekes nálunk nem történne meg csak úgy pedig évek óta nem voltunk nyaralni sehol.


A másik, hogy a párterápia sem tud csodát tenni, ált az egyik (nő) fél unszolására szoktak elmenni a felek, hogy meg legyen a pipa, hogy na ezt is megpróbáltuk.

Egy ember nem tudja vinni a hátán a kapcsolatot, ha a másik nincs jelen, akkor sem megoldás a csalás.

A megcsalást szerintem semmivel sem lehet jóvá tenni, szal értelme nincs hogy folytassák, mert örök szálka marad a másikban.

2020. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Akkor elmondom, én hogyan látom a helyzete: én úgy látom, a feleség minden viselkedése puszta figyelemfelhívás a férje felé.


Kezdve attól, hogy szólt neki,hogy elhidegülnek, elhanyagolva érzi magát, kérte, hogy töltsenek együtt több időt, csináljanak programokat.

A veszekedésnél is ő kezdeményezte a párterápiát.

És gyanítom valóban ha ez sokéig ment, és csak elhidegülve éldegéltetek egymás mellett, azért történt, különben nem ment volna valszeg bele.

Én ezt a megcsalást is egy újabb figyelemfelhívásnak látom inkább: mert ha nem így lenne, a.) valszeg el sem mondta volna, b.) nem akarja a másikkal folytatni c.) a férjét akarná, hiszen fel is mondott.


Igen, jól mondták, egy kapcsolatot folyamatosan ápolni kell, gondozni. Ez sem működik magától. ÉS nem szép dolog a megcsalás, igen, de ha az évek alatt csak egy fél próbálkozott a másik süket volt, az sem. Lehet új kapcsolatot is kezdeni, ha ugyanúgy elszaródik, ha abba is beleszarnak, főleg jó sokáig..

2020. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki meg tud bocsátani, az hazudik vagy nem tapasztalatból beszél.
2020. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

A Te agyadat rendesen átmosták! Nehogy azt hidd, hogy te vagy a hibás, csak mert az asszonykád nem bírt a vérével!!!! A nők mindig, mindenért a férfiakat okolják, ők tökéletesek, legalább is azt hiszik.

Egyébként meg más szemszögből nézd. Ha amúgy minden rendben, tiszta a lakás, kapsz enni, akkor miért dobnád ki? Jobbat úgysem találsz...

2020. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
"Kapsz enni, tiszta a lakás." Hát ennyi. Házvezetőnőnek jó, szeretni meg minek. Meg is kapta mástól.
2020. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

# 16

- Egyet értek... Aki így gondolkodik és ennyi a max egy kapcsolatban, hogy takarítsanak utána meg főzzenek rá, (gondolom ő nem is tesz bele sokat), az valahol valszeg meg is érdemli.

2020. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kinek mire van igénye. Mindamellett, hogy soha senkit nem csaltam meg, jó eséllyel nem is fogok - le szoktam zárni a nem működő kapcsolatokat. De ettől még lehet bárki olyan élethelyzetben, hogy nem tud / nem akar válni, a másik viszont nem partner, hiába jelzem. Akkor annak sajnos ez a vége.
2020. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!