Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel a nővel meg kell szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a nővel meg kell szakítani minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm aki a szeretőm volt 2 évig. Ennek már 3 éve vége,de ő azóta zaklat mindenen ahol lehet. Én letiltottam mindenről,de céges telóról nem tudom. Írja az üzeneteit,hív állandóan,nem zavarja,hogy nem veszem föl és nem reagálok vissza. Volt már több szeretőm is,de egyik se volt ilyen idióta,megértették,ha vége lett és nem csúfkodtak. Ha munkahelyen 2en voltunk próbáltam meghallgatni normális emberi módon beszélgetni. De mindig hergel valamivel. Vagy a páromat kritizálja vagy ő dicsekszik,hogy ez meg az nyomul rá. Ő egy igazi könnyűvérű nő,van állandó párja meg szeretői is
2020. jan. 10. 05:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Neked inkább a pároddal kéne megszakítanod minden kapcsolatot az ő érdekében. Aztán nem sírni, hogy mibe keveredtél a konstans megcsalások miatt.
2020. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
kamu
2020. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném,hogy kamu, miért ne lehetne valós?

Természetesen nem értek egyet a félrelépéssel, de a kérdező nem ezt kéri megítélni, véleményt kér.

Tanulni kell a történetből, és a szeretők sorozatát lezárni esetleg mert benne van a pakliban,hogy ismét jöhet egy ilyen.

Vagy a párkapcsolatot kell felszámolni és az alkalmi kapcsolatokban kell kiélni a vágyakat.

2020. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Majd be fog kavarni a párodnál is, ennek nem lesz jó vége.

szerintem oszd meg ezt az asszonnyal is.

2020. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78% Igazad van, lehet nem kamu, csak annyira provokatívan van kihegyezve az egész, meg a végén odabiggyeszti, hogy "igazi könnyűvérű nő", aztán nem is reagál a válaszokra. De igazad van, sok ilyen történik.
2020. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd be a nejednek,hogy "drágám,ezt a nőt dugtam 2 évig -majd a szeretőhöz fordulva- szivem,ő a feleségem"

Beszoptad bástya,így jártál. Gondolkozz mielőtt a farkad más nőkbe mártogatod .

2020. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A párom tud róla( persze nem arról,hogy 2 évig dugtam,csak arról,hogy beteges módon rám van kattanva). Csak nem értem mi értelme van ennek az egésznek,azt mondja ,hogy szerelmes belém,miközben új párja van,plusz valószínű még más is van a képben(többektől hallottam). Ha valaki szerelmes igazán belém akkor elvileg nem bírna mással lenni közben nem??
2020. jan. 10. 14:54
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki szerelmes igazán belém akkor elvileg nem bírna mással lenni közben nem??"

Az asszony is ezt mondaná neked, ha arról is tudna hogy mást dugtál 2 évig.

Ha neked ez ment a szerelem mellett, megy a szeretőnek is, miért ilyen hihetetlen? :)

2020. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Undorító vagy.


Itt hisztizel, amikor te meg megcsalod a párodat, aki mit sem tud erről.

2020. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy te törsz pálcát más felett...ugyan olyan fosok vagytok mindketten.
2020. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!