Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálta ezt? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Most akkor kit szeret?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű férfi elkezdett bámulni a buszon, egy városba jártunk dolgozni. Nekem haldoklott a házasságom, róla nem tudtam semmit. Aztán bejelölt facen. Elkezdtünk beszélgetni, majd a buszon személyesen is. Mondta, hogy 3 gyereke van, most szeretnének negyediket, de rossz a házassága. Csak veszekednek, az asszony mindenbe beleköt. Lassan beleszerettem, minden lehetséges indokkal eljartunk hazulról, hogy talalkozhassunk. Ez tartott másfél évig. Irtunk, találkoztunk, csókolóztunk. Aztán mikor szexre került volna a sor, nem tudott teljesíteni. Azt mondta fáradt. Közben volt egy csomó elmenyunk. Én el akartam hagyni a Férjem, ő még vaccilalt. Teherbe esett a felesége, amit én a facerol tudok meg, ő nem mondta. Onnantól kezdve elhanyagolt. Pedig addig akkor is talalkoztunk ha ott volt az asszony. Irt, hogy ide mennek, oda mennek menjek, csak lássuk egymást. És a felesége mellett szemeztunk, kacsingatott. Persze az a vak nő semmit nem vett észre. Azt mondta kezd belém szeretni, bár eddig is fontos voltam neki. Elmondott nekem mindent azt hittem. Aztán kiderult, hogy a3 gyerek nem is az övé, a csajnak ez a 2. házassága. Neki is volt felesége előtte. De a terhesseg alatt is talalkozni akart velem. Aztán lebukás lett. Eljottek hozzam, s a csaja elott kért bocsit, de azt mondta a feleségét szereti, hagyjam békén. Azt hazudta én kezdtem ki vele, alig talalkoztunk, akkor is csak a buszon. Irta nekem, hogy hazudjak a feleségének, hogy semmi nem volt, különben elmond mindent a férjemnek. Belehaltam. Én szeretem őt. Aztan ra 2 hétre megkeresett, hogy nw haragudjak, én voltam a legjobb dolog az életében, de muszaj igy döntenie.
2020. jan. 9. 00:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Azon vagyok kiakadva, hogy a nőnek 3 saját gyereke van.

Mennyire szeretheti ez a pasi azt a nőt, 3 gyerekkel bevállalni valakit? Aztán úgy nevelni őket mintha a sajátjai lennének? Nem tudom Kérdező, veled miért csinálta amit csinált. Viszont az a másik nő az életében hatalmas szerelem lehet a részéről.

2020. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt a gerinctelen alakot szereted,ezek után ráadásul hogy megalázott?

Már ott bukta lett volna hogy nem mondta el a terhességet, bár azt se értem hogy miért akar valaki új szeretőt,miközben egy másik nőtől akar gyereket??

Egyáltalán te is hogy mehettél bele azok után hogy előre megmondta hogy

gyereket akarnak.Közben meg veszekednek állandóan mi?

Szerintem te csak egy numera voltál neki, semmi több.

2022. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!