Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálta ezt? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Most akkor kit szeret?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű férfi elkezdett bámulni a buszon, egy városba jártunk dolgozni. Nekem haldoklott a házasságom, róla nem tudtam semmit. Aztán bejelölt facen. Elkezdtünk beszélgetni, majd a buszon személyesen is. Mondta, hogy 3 gyereke van, most szeretnének negyediket, de rossz a házassága. Csak veszekednek, az asszony mindenbe beleköt. Lassan beleszerettem, minden lehetséges indokkal eljartunk hazulról, hogy talalkozhassunk. Ez tartott másfél évig. Irtunk, találkoztunk, csókolóztunk. Aztán mikor szexre került volna a sor, nem tudott teljesíteni. Azt mondta fáradt. Közben volt egy csomó elmenyunk. Én el akartam hagyni a Férjem, ő még vaccilalt. Teherbe esett a felesége, amit én a facerol tudok meg, ő nem mondta. Onnantól kezdve elhanyagolt. Pedig addig akkor is talalkoztunk ha ott volt az asszony. Irt, hogy ide mennek, oda mennek menjek, csak lássuk egymást. És a felesége mellett szemeztunk, kacsingatott. Persze az a vak nő semmit nem vett észre. Azt mondta kezd belém szeretni, bár eddig is fontos voltam neki. Elmondott nekem mindent azt hittem. Aztán kiderult, hogy a3 gyerek nem is az övé, a csajnak ez a 2. házassága. Neki is volt felesége előtte. De a terhesseg alatt is talalkozni akart velem. Aztán lebukás lett. Eljottek hozzam, s a csaja elott kért bocsit, de azt mondta a feleségét szereti, hagyjam békén. Azt hazudta én kezdtem ki vele, alig talalkoztunk, akkor is csak a buszon. Irta nekem, hogy hazudjak a feleségének, hogy semmi nem volt, különben elmond mindent a férjemnek. Belehaltam. Én szeretem őt. Aztan ra 2 hétre megkeresett, hogy nw haragudjak, én voltam a legjobb dolog az életében, de muszaj igy döntenie.
2020. jan. 9. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyikőtöket sem szereti!

Felejtsd el, és koncentrálj magadra, ha szar a kapcsolatod a férjeddel, akkor válj el, de ne miatta, mert semmilyen téren nem számíthatsz rá, esetleg egy kóbor numerára leszel jó.

2020. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Tobb szeretot tarts. Mindig marad ,aki szolgalatra kesz. A riziko minimalis,h nem lesz eleg szex.
2020. jan. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Én nemtudom, de jellemtelen az ember,az tuti!

Valószínű fosik váltani, és ezért maradt az asszonnyal.

Szerintem engedd el, mert így, hogy mostmár gyerek is van a képben, még úgyse fogja ott hagyni a jelenlegit...


33/F

2020. jan. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemelnéd, hogy két szék között a földre ülj. Növessz gerincet. A pasinak is kéne, de az más dolog.
2020. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Istenem, hogy itt minden nap el kell kapnia a hányingernek titeket olvasva... Csak azt nem érted, magadtól nem vagy-e rosszul néha ha tiszta állapotban arra gondolsz, mit is csinálsz. De gondolom, nem, és tök rendben van olyan férfiakkal qrni, akiknél tudod, hogy az asszonnyal konkrétan gyereket terveznek és terhes a pulyájával. Boá...
2020. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te csak arra kellettél, hogy egy kis színt vigyél a házasságába. Eszébe sincs válni, pont hogy gyereket várnak.

Te meg nézz ezek után a férjed szemébe mosolyogva, miközben arra gondolsz, hogy kit is szeretsz valójában, vajon a férjed miért nem vette észre, hogy megcsalod, és ha s2ar a házasságod, miért is nem váltok el a pic5ába?

2020. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Eleve defektes a pasi, ha a nőjének 3 saját gyereke van. Felejts el, nem érdemli meg , hogy szenvedj miatta.
2020. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak etetett téged.

Sok szeretőt hitegetnek ezzel, előadja a mártírt, hogy milyen sz-r a házassága mint ebben az esetben is, de akkor miért csinálta fel nemrég megint az asszonyt?

Mert továbbra is vele tervezi a jövőjét.


Volt nekem is ismerősöm aki ilyen kapcsolatban volt szerető, lebukott, a gyáva féreg szembesítésnél meg azt mondta az asszonynak, hogy a szerető zaklatja, másnap meg ment oda pincsizni, hogy de téged szeretlek...

Az ilyen csak hiteget, nem fog felvállalni, de a plussz lyuk jó lenne neki.

Ha valóban sz-r a házassága és ennyire gyáva hogy nem mer lépni, hagyd vergődni benne.

Rengeteg pasi van ha szeretőt akarsz, keress mást.

2020. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is gondolkodj el, tudsz-e még vajon tükörbe nézni? Aztán meg felejtsd el ezt a patkányt! Ezek után én keresztül néznék rajta, hiszen porig alázott. Persze azért te sem vagy piskóta. Tedd rendbe az életedet!
2020. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
“Persze az a vak nô semmit nem vett észre” Mi lenne ha mások szidalmazása helyett magadba néznél? Megéremled, hogy ezt kaptad.
2020. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!