Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy ilyen szituáció buliban?

Figyelt kérdés

Én vagyok a "harmadik" fél. Egy céges buliban voltunk, ahol megismerkedtem egy férfival. A haverjával és vele is beszélgettem, táncoltam, semmi háttérszándékkal. A haverja nős volt, mesélt magáról még a családjáról is. Kiderült az is, hogy férfi akiröl szó van, eljegyezte a barátnőjét, akivel 8 éve együtt vannak. Kicsivel később, már ittas állapotban volt az illető, amikor felkért táncolni. Elkezdett flörtölni velem, elkérte a telefonszámomat. Én udvariasan elutasítottam, mivel tudtam, hogy van menyasszonya, és neki is megmondtam, hogy képben vagyok. De még ekkor sem állt le. Sokszor odajött, puszilgatta a nyakam, csak úgy a semmiből. Aztán kinn cigiztem, ő is kijött, és lesmárolt, elkezdte felhúzni a ruhám. Én erre eltoltam magamtól, mondván, hogy részeg, és ezt az egészet is nagyon meg fogja bánni holnapra, ugyhogy jobban teszi, ha abbahagyja. De nem hagyta, tovább nyomult, mondván, hogy ő józan, képben van a tetteivel. Én ezek után kiszabadultam a karjaiból és a buliból is távoztam.


Lányok, menyasszonyok. Mit tennétek, ha ez kiderülne a vőlegényetekről? Ez megcsalás számotokra? Meg lehet az ilyet bocsátani?


2020. jan. 3. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan azért aggódsz hogy megcsalta a nőjet és nem azért mert téged zaklatott és molesztalt?
2020. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás, persze. Biztos vannak sokan akik megbocsátanák de én fix hogy nem tenmém.

Sőt a csajnak is elmondanám. Legalabbis én a helyeben örülnék hogy kiderült.

2020. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a menyasszonyt, sőt a férfinak is csak a nevét tudom. Nekem nincs barátom, és az este folyamán én sem voltam teljesen józan. Ezeket a nyak/váll/kézpuszilgatásokat ő elviccelte úgymond, mert minden kolléga előtt tette, semmi szégyenérzettel. Én sem valami közeledésként fogtam fel. Egyébként sem csak velem csinálta ezt. A taperolás után kapott egy pofont, és mondtam, hogy ha folytatja elkezdek kiabálni. Ekkor engedett el, és én távoztam.
2020. jan. 4. 11:38
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

A férfi részéről egyöntetűen megcsalás. Részedről nem volt csábítás, tehát légy nyugodt. Sajnálom a leendő feleségét. Én aligha mondanám el a menyasszonyának, mert könnyen gyanúsítottá válhatnék. Ismerje ki a vőlegényét a menyasszonya!

Ffi.

2020. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ő szabályaikon múlik, hogy mi a megcsalás.


De hogy ez zaklatásnak "számít", az biztos.

2020. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!