Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy ilyen szituáció buliban?

Figyelt kérdés

Én vagyok a "harmadik" fél. Egy céges buliban voltunk, ahol megismerkedtem egy férfival. A haverjával és vele is beszélgettem, táncoltam, semmi háttérszándékkal. A haverja nős volt, mesélt magáról még a családjáról is. Kiderült az is, hogy férfi akiröl szó van, eljegyezte a barátnőjét, akivel 8 éve együtt vannak. Kicsivel később, már ittas állapotban volt az illető, amikor felkért táncolni. Elkezdett flörtölni velem, elkérte a telefonszámomat. Én udvariasan elutasítottam, mivel tudtam, hogy van menyasszonya, és neki is megmondtam, hogy képben vagyok. De még ekkor sem állt le. Sokszor odajött, puszilgatta a nyakam, csak úgy a semmiből. Aztán kinn cigiztem, ő is kijött, és lesmárolt, elkezdte felhúzni a ruhám. Én erre eltoltam magamtól, mondván, hogy részeg, és ezt az egészet is nagyon meg fogja bánni holnapra, ugyhogy jobban teszi, ha abbahagyja. De nem hagyta, tovább nyomult, mondván, hogy ő józan, képben van a tetteivel. Én ezek után kiszabadultam a karjaiból és a buliból is távoztam.


Lányok, menyasszonyok. Mit tennétek, ha ez kiderülne a vőlegényetekről? Ez megcsalás számotokra? Meg lehet az ilyet bocsátani?


2020. jan. 3. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás. Értelmes ember nem bocsát meg ilyesmit.
2020. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, hiába nem feküdtek le. Ha a nő engedi, akkor a pasi minden további nélkül belemegy a szexbe. Tehát a szándék megvolt, csak az alkalom hiányzott. Az ilyen típus legközelebb is megteszi mással, máshol, amíg sikerrel nem jár. Részemről vége lenne a kapcsolatnak, erre a f@sra alapozni nem lehet semmit.
2020. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Bocsátaná meg a fene. Onnantól, hogy nem rajta múlt, hanem rajtad, egy rohadt tetű, aki meh fogja tenni a dugást is, amint valaki igent mond neki.


Azért a helyedben adnék egy drótot az asszonynak. Csak amolyan nőtársi kötelességből. Döntse el ő az információk tudatában, hogy mit akar kezdeni ezzelna selejttel. Általában így szoktam eljárni az ilyen helyzetekben :)

2020. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez már erősen a ráutaló magatartás.... szóval igen bűnös megcsalás vétségében.
2020. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy annak.
2020. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
A menyasszonyok jelentős része nem hinné el mert egyszerűen nem akarná elhinni.Azt gondolnák az illető hölgy csak feszkót akar kelteni hogy szétválassza őket. Bár valamennyire bejöhet szerintem neked a hapsi,mert van egy olyan érzésem hogy magamfajta fazont ugyanezért nem a megcsalt nőnél nyomnál fel hanem a rendőrségnél
2020. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
mondjunk azért neked sem kellet volna finomkodni mikor a nyakadat csókolgatta...! ha van pasid akkor ez sem a legszebb dolog!!! amig csak flörtöl addig lehet udvariasan mondani hogy bocsi nem de amikor már tenni akar valamit akkor durván pofon kell vágni!
2020. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátnőnek!!Szerintem megérdemli,hogy ne tegye tönkre az egész életét egy ilyen emberrel! Gondolhatod milyen jellemtelen alak lehet,ha msot jegyezte el,de meg is csalja! undorító,remélem nekem szólnának,ha ilyen történne.
2020. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Zaklatásnak isminősülhrt ha a semmiből puszilgatta a nyakad meg az akaratos ellenére felhúzta a ruhát. Egy-két pofont megérdemelt volna.
2020. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!