Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az miért van, hogy ő megcsalha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy ő megcsalhat engem, de ha én feküdnék le más férfival, az fájna neki?

Figyelt kérdés
26/L
2019. dec. 30. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő is képes érzelem nélkül szexelni. :)

Még régebben nekem is volt 1-2 pasi, aki csak arra az egy alkalomra kellett. Ha ha

2019. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy pasi se volt vonzóbb attól, hogy félrekefélt. Viszont abban a pillanatban EX vált belőlük.
2019. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%
Kettős mérce.
2019. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyod ezt, és nem kivàgod AZONNAL mint macskàt ....ni, akkor meg is érdemled. Semmi különbség nincs a pasi, és a női megcsalàs között. Mindkét fél részéről gusztustalan.

Mikor anno megcsalt a vőlegényem, abban a pillanatban exet csinàltam belőle, és még ő volt felhàborodva, de olyan szinten, hogy felpofozott.

Ha ilyen most derülne ki hàzasként, elvâlnék, teljesen egyértelmű. Aki ilyet képes megtenni az nem szeret, nem tisztel, porig alàz, semmi keresnivalónk sincs egymàs mellett és ennyi. Nem vagyok igénytelen, de balek, tehàt nekem ilyen " ember" nem kell. Aki szeret félremenni, de àllandó lyukat is akar, az keressen olyat aki ezt eltűri. Akadnak szép szàmmal.

2019. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként mondom, ha én tudok magamnak megálljt parancsolni, akkor a nők is.

Ha megcsalom a párom, akkor milyen jogon várjam el tőle, hogy hűséges legyen hozzám?

Amit én nem tudok megadni neki, azt pofátlanság elvárni.

2019. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
"Az miért van, hogy ő megcsalhat engem" - a NEM van, nem így van, ne is legyen, és ne fogadd el!
2020. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nincs ilyen. Ha megcsal, ki kell ba$zni, és pont.


A beszűkült, hasonlatos hímsoviniszta fa$z meg inkább kussoljon.

Nekem egy pasi se lett vonzóbb attól, hogy esetleg megcsalt (bár csak egyről tudok, nem kell mondanom, repült is), azoktól meg meg is undorodtam, akiket ismerek csak, és tudom, hogy csalják a nőjüket.


A "nőnek érzelem kell a szexhez" dumához annyit fűznék, kb 25 pasival feküdtem le mindenféle különösebb érzelem nélkül. Addig végülis jó volt, míg szexeltünk, de a 25-ből 20-at szex után a hátam közepére se kívántam. Ügyeltem mindig, hogy én menjek a pasihoz, és ne ő hozzám, még véletlenül se álljon elő az a helyzet, hogy nincs vészkijárat, mert nem akar hazamenni. Én meg így szex után fel tudtam öltözni, és hazamenni, hogy ne fulladjak meg a jelenlétüktől.

De olyan jó, mikor egy hímnemű jobban tudja, egy nő mit miért csinál.


Az evolúciót meg az idióta hasonlatokat hagyjuk. (A sperma termelődése, stb problémára nem a megcsalás a megoldás, van partner, akkor vele lehet szexelni, vagy kis kezével megoldja magának.)

Megcsalás: A másik fél elárulása, megalázása, semmibevétele, a bizalom megrendülése, beleszarás a kapcsolatba.

Amit ezzel okoz az ember a másiknak, az nemtől független.

2020. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!