Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az miért van, hogy ő megcsalha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy ő megcsalhat engem, de ha én feküdnék le más férfival, az fájna neki?

Figyelt kérdés
26/L
2019. dec. 30. 13:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lett lepontozva az 55%, mert tényleg ez van: megteheti. Amíg a kérdező itt agyal rajta, és nem lép.
2019. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz emberszamba.

Az ilyet ott kell hagyni a francba. Tudom hogy vannak szép pillanataitok, de az ilyen ember nem ér semmit, mint társ.

2019. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Amikor kiderült, hogy megcsalt a Férjem megigértem neki visszaadom. Kapásból rávágta, hogy akkor elhagy. Mert szerinte a ferfiak csak úgy, mi erzelemből tesszük. Persze nem tenném meg, de akkor is. Soviniszta mocskok. 😁
2019. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

És te együtt vagy vele és mindent elviselsz eltűrsz?


ez kabaré...

2019. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%

Mert ferfi talan?


Mert ha szarba lepek a csizmammal akkor letörlöm. Ha pedig beleszarnak a csizmamba akkor kibszom a πcsaba..:D Ezert. Mert nem ugyanaz a ketto.

2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%
36%-os. De ugyanaz. Ugyanúgy fájdalmat okozol vele a másiknak, és ugyanúgy tönkre teszed a családot, ugyanis onnantól kezdve a bizalom 0-ra csökken.
2019. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első megcsalás után dobtam volna. Miért hagyod? L
2019. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

# 16/17


Nem,nem ugyanaz.

Nö nem kefel csak ugy felre ha kedve van.. legalabbis ha nem nimfo.

Ferfi pedig igen,mivel folyamatosan termeli a spermakat,es ha egy ido utan nem uriti ki a zsakot,akkor az fizikai fajdalommal is jar. Nök evekig kibirjak,max depiznek közben egy kicsit.

Szoval: nem,nem vagyunk egyformak.Van kulonbseg a ket nem kozott. A holdraszallas megtortent. A klimavaltozas letezik.

Szivesen.

2019. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
98%
36% Te kb azon szinten lehetsz, mint azok akik csadorba vágják a nőiket, majd apróságokért megkövezik. Mehetsz a pajtijaidhoz. És attól, hogy te itt puffogsz primitív, szaros hasonlatokkal (kb ez rávilágít a szexuális kultúrádra), attól még sok nő fogja élvezni a szexet. Csak nem veled.
2019. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Tenyeket mondtam. Nem ugyanaz a ketto es kesz. Vita lezarva.

Ha egy no lep felre az megbocsajthatatlan..forditott esetben sokszor nem tortenik semmi,sot a no szemeben meg vonzobb lesz a pasi,mert mas "nostenyekkel" is hagott. Lasd Borkai ügy,es az utana keszült kepet😂

2019. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!