Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nácisztikus hogyan viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nácisztikus hogyan viselkedik, ha kiderül a párja előtt, hogy hűtlen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mást kezd el hibáztatni, önmagát áldozatként feltűntetni.
2019. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus eleve önző, és másokat okol. Nem gondolkodik abban, hogy rosszat tett, hibázott, hanem úgy érzi, hogy ez a párja hibája, minden oka, joga meg van hozzá, és ez rajta nem számonkérhető.
2019. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Akkor kineveti és elhagyja. Keress mást. Azt hogy őt hibáztatja az egy tévhit. Nem minden nárcisztikus hibáztat másokat.
2019. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A parjat okolja erte.Mindig.
2019. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A pár lesz a hibás
2019. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó utáni pillanatig tagad, a szemedbe lehazudja a nyilvánvalót is. Először olyan, mint egy sarokba szorított skorpió, aztán mivel nem akarja, hogy ő legyen az aki "hibát" követett el, vagy aki miatt a kapcsolat borul, megpróbál visszaédesgetni mindenféle nagy ígéretekkel. Ha visszatáncolsz, akkor pedig nemhogy gyógyítaná a sebeket, hanem mélyíti, a bizalmatlanságot nem építeni akarja újra, hanem még inkább erősíti kétes megjegyzésekkel, aztán mikor kikészülsz ebben, akkor eldob, mert miattad nem működik a kapcsolat, hogy képzeled, hogy nem bízol benne, hisz ő mindent megtett.. Én így éltem meg.
2019. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fordította a mondandóját, hogy még kb én is vagyok a hibás..

Meg volt hogy láttam, hogy az exével chatelt és kb leordított hogy én csak rémeket látok, paranoiás vagyok és kezeltessem magam... Marha jó volt, gondolhatod, tisztára kikezdte az önbizalmam.

2019. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinál, mintha a párja lenne a hibás, ő kábé áldozat, illetve úgy viselkedik, mintha semmi sem történt volna, hiszen ő szerinte, a megcsalás nem bűn, sőt... Aztán jön a harmadik fázis, amikor úgy tűnik, mintha bűntudata lenne, és virágot, gyűrűt, kiskutyát vesz. Persze nincs bűntudat, csak jól esik neki ha van egy biztos pont az életében, akit újra megcsalhat, mert hát elég volt egy bonbon és a megcsalt fél el is nézte a megcsalást. Jó hülye mindkettő.
2019. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!