Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt? Fèrjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt? Fèrjem nèha furcsán viselkedik szex közben.

Figyelt kérdés

Pár hónapja azt vettem èszre,hogy előjátèk közben,mondatm neki hogy

most nem borotválkoztam...nem volt kedvem (borostás),erre ő azt valaszolta hogy nem baj igy szereti.

Azèrt furcsa mert eddig nem szerette ha borostás mert nyalás közben dörzsöli a száját.

Most meg pár honapja jó neki?

A másik ,szexeltünk ő elment.

Ezzel nincs is baj.

Megkèrdezte hogy nem e baj ha holnap ő elègit ki.

Èn meg kèrdeztem hogy most mèrt nem jó?

Erre ő akkor mosd meg .

Mondom neki nem ..megtörlöm.

Ezis azèrt furcsa mert eddig ez sem zavarta megtöröltem ès folytatta.


Lègyszi ne bunkóskodjatok!

Tudom furcsa kèrdès,de ilyen mèg sosem fordult elő.


Rendes válaszokat várok,tapasztalt már valaki ilyet?


2019. máj. 28. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ismét kipattan majd egy kis mosdási vita, hogy egy hüvelyt hogyan kell megmosni, meg kell-e mosni és ha igen akkor mivel.

Nem szeretném folytatni ezt a vitát, de vagy nem mosod meg rendesen, vagy fertőzésed van amitől mostanában erősebb a szagod.

Semelyik esetre sem mondanám, hogy megcsal, és bunkó dolog vagy sem, én hagytam el emiatt egy 5 éves kapcsolatomat.

Nyílván sok sok beszélgetélsen, kérésen, könyörgésen voltam már túl, mert emiatt kezdtem undorodni, Ő pedig semmire nem volt hajlandó, még csak nőgyógyászhoz menni sem.

Mondjuk nála mosdási probléma is volt, szerinte nem kell megmosni csak egy pict, mert öntisztuló... de még egyszer írom, ebbe most ne menjünk bele, erről beszélgettem nőgyógyásszal is.

Szóval tessék vele megbeszélni, hogy mi a baj, mert ha büdösnek érez elmész megvizsgáltatni, mert lehet fertőzés.

2019. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

A nyalással kapcsolatban pedig nem tudom kióta vagytok együtt, de az ember változik.

Hol a teljesen borotváltat, hol a jó kis szőröst imádom, de sosem csalnám meg a párom csak azért mert a véleményem megváltozott.

2019. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
*mióta
2019. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

De nem voltam (vagyok) büdös mindig füdök elötte ès jó alaposan meg mosom odalent.

2019. máj. 28. 09:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Az első 2-3 hónapja a másik tegnap
2019. máj. 28. 09:05
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy tanács volt, ebben mi nem tudunk segíteni, és értelémetlen lenne találgatni.

Kérdezd meg tőle mi a baj, miért csinálta ezt.

Az is lehet, hogy eddig csak azért nyalt így mert eltürte a sajátját is de most besokalt.

Tényleg felesleges találgatni, tessék megbeszélni vele veszekedés nélkül!

És ha valami olyat mond ami szerinted nem igaz (mint most nekem), vizsgáltasd inkább ki, bizonyosodjatok meg róla, hogy valóban így van. (már ha szereted a párod)

2019. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.



15 ève vagyunk együtt ès van egy 5 èves gyerekünk.

2019. máj. 28. 09:14
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos vele nem lehet ilyenekről beszèlgetni ,mert mindig duzzog ,fujtat,sóhajtozik vagy jajog .Ès ezt halál komojan mondom .Akármi ilyen vagy hasonló dolgokról próbálok vele beszèlgetni mindig ezt csinálja .

Ès ha kèrdezem hogy most mi van mèrt nem válszolsz..felháborodik ès akkor sem szól semmit vagy elvonul vagy hátatfordit .

Azt látom rajta ilyenkor hogy feszült ès ideges.

2019. máj. 28. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Gratulálok nektek, még sok sok évet együtt!

Így sem változik a véleményem, meg kell vele beszélned, akár a megcsalásos gondolataidat is felhozhatod neki, szerintem nem fog kiakadni.

Én biztosan megszeretgetnélek, és biztosítanálak arról, hogy nincs senkim, majd elmondanám mi a probléma még ha kellemetlen is.

Tényleg muszáj megbeszélni a dolgokat minden szemérmeskedés és gátlás nélkül, és tenni azért, hogy a kapcsolat jó maradjon.

2019. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azèrt irtam ki a kèrdèst mert előtte voltak előjelei.

Mèg tavaj nyáron is,sokszor èszrevettem ès èreztem hogy valami nincs rendben , furcsa volt hogy nem ölelget puszilgat stb...amugysem ilyen tipusú de nèha előfordul hogy ő jön oda de ez nagyon ritka .Ha èn nem mentem (vagy megyek oda)akkor arra várhatok.

Akkor a legrosszabb amikor odamegyek hogy egy kicsit megöleljem vagy megpuszija vagy akármi mindig fujtat sóhatozik ès fennakad a szeme .

Latom hogy zavarja nem teccik neki.Erre mindigbaz a válasz hogy fáradt.

Ölelèsnèl is ugy ölel át ...úgy èzem mintha kènyszerből ölelne vissza.

Azt mèg hozzátennèm hogy mindig èn kezdemènyezek ,ha rajta múlna szerintem csak havonta egyszer lenne szex.Jah ès elèg sokszir hallagat szerelmes zenèket,pedig nem szokott ilyeneket hallgatni.


Szoval vannak ilyen dolgai

Egyszerüen nem lehet vele ilyenekröl beszèlgetni vagy elvonul vagy tereli a tèmát

2019. máj. 28. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!