Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsal engem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsal engem? Van okom a gyanakvásra?

Figyelt kérdés

Párom új munkahelyen dolgozik.

Kb egy hónapja visszaigazolt egy csajnak, aki mint kiderült a kolléganője.

Számonkértem h miért igazolta vissza, jajj hát annyian bejelölték a munkahelyéről.ffiak, hogy nem is nézte hirtelen, hogy lány, és visszaigazolta.

De akkor most előttem törli, nyugodjak meg.


Aztán vagy 2 hete elkezd beszélni az egyik kolléganőjéről, hogy az hogy leoltotta egy másik kollégájukat.


Most meg hétvégén észrevettem, hogy egy csaj lett az új ismerőse facebookon.

Mondom ki ez már megint?!

Jajj hát ő szólni is akart, hogy csak azért lett ismije a csaj, mert az küld majd el neki vmi vizsgaanyagot.

Mondom neki és ezért miért kell, hogy ismerősöd is legyen?

Jajj hát a csaj bejelölte, de amint átküldte az anyagot nyomban törölni is fogja , nem szeretné, hogy félreértsem, és mögé agyaljak.

Mert ugye megbeszéltük, hogy boldog boldogtalannak nem igazolunk vissza!


2019. nov. 19. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is féltékenyebbnek tartottam magam a kelleténél, de őszintén szólva ez még nekem is sok. Attól, hogy ismerősök, nemwsz köztük semmi. Vagy te az összes facebook ismerősöddel kavartál? Ne már...


Még ha flörtölgetnének üzenetben meg lájkolgatnák egymás összes képét, oké... De így?

2019. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mindketten betegek vagytok, összeilletek.
2019. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Remélem az ilyenek messze elkerülnek egész életemben... :D
2019. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Először azt akartam írni, hogy remélem a következő akit töröl te leszel, aztán a válaszodból úgy látszik "zsák a foltját". Maradjatok együtt sokáig, legalább nem kezdetek el nyúzni értelmes embereket.
2019. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Azt honnan lehet tudni ki a legújabb imerőse? Vagy átnézed azt a több százat? Nem értem. 5 eve vagyok együtt a párommal de eddig meg se néztem kik az ismijei.

Egyik volt főnököm felesége volt ilyen. Vissza jelölt es a felesége hisztirohamot kapott ki vagyok stb... biztos a szeretöje. Jöttek új kolléganök es nekem kellett közölnöm velük, hogy nőket nem jelöl vissza otthoni dolog miatt

Ultraaaa gáááz!!!

2019. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szep par vagytok mondhatom. De maradjatok is egyutt, ne okozzatok kellemetlen perceket masnak 😂
2019. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a homokozóba kár volt beleülni...
2019. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nehéz veled ugye tudod?

A párod Idővel ki szeret majd belőled. ::(( meg ő..öd a szerelmet benne.

2019. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a kérdést nem olyan rég már feltetted egyszer. Akkor is megmondta mindenki, te nem vagy 100-as😂😂😂
2019. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Jesszus...gáz vagy
2019. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!