Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem keres vajon mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres vajon mást?

Figyelt kérdés

Ha lehet, férfiak válaszát várnám, mert az ő agyukkal mi nők nehezebben gondolkodunk, bármennyire is szeretjük azt hinni :)

Tehát, szeretői kapcsolatban vagyok valakivel. Nem újkeletű az ismeretség, nagyon régen jártunk. Lényeg a lényeg, hogy nekem ő egy nagy szerelem volt, és érzem, hogy bár a mai napig szeretem, sok értelme nincs az egésznek, ezért mondtam neki, hogy inkább fejezzük be, és azt sem bánom, ha ő mást keres helyettem, mert tudom, hogy a szex nagy úr. De nem akar kilépni, egyfolytában arról győzköd, hogy neki nem kell más. Hogy fogom tudni így elhagyni? :) kopjak le szó nélkül? Tűnjek el a balfenéken, azaz legyek bunkó?


2019. nov. 15. 12:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Eltértünk kicsit a tématól, de nem baj :)


Én is elítéltem a megcsalást. Egészen addig, amíg el nem gyengültem életemben egyszer, ezzel az 1 emberrel, akit nem egy buliban szedtem össze.. azóta tudom, hogy az ember igenis gyarló, és senki feje felett nem lehet pálcát törni.

2019. nov. 16. 13:33
 32/33 Zsoltmester ***** válasza:
Szerintem is eltértünk, mert az elgyengülés az egy egyszeri eset, abba bele lehet magyarázni hogy hát emberek vagyunk elgyengülünk bár a gyenge jellem sem erény.A folyamatos megcsalás amit életvitelszerűen csinál valaki az nem gyengeség az gyarlóság.
2019. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is.. az emberek gyarlók. Van, aki megcsalja a párját, van, aki mást csináln titokban.
2019. nov. 16. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!