Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem keresem egy darabig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresem egy darabig a srácot, vajon jobban fog vágyni rám, és ő keres majd?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ha nem keresed, azt úgy fogja venni hogy nem érdekled, és keres egy másik lányt.
2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem ír és te sem azt gondolja, h nem érdekled és nemfog veled foglalkozni:D Én igy szoktam h egy ideig én irok utána vagy 5 alkalommal nem. és ha nem ir nemfoglalkozok az illetövel.
2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Egyértelmű! Ha nem keresed, az azt jelenti, hogy lesz×rod. Én legalábbis így gondolkodom!

Nem ismerlek amúgy véletlenül? Hová valósi vagy?

2013. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen ez igy müködik. A sok hülye itt nem ismeri ezt a módszert?? Amit nem kaphatunk meg azért jobban küzdünk. Ha kicsit elérhetetlen vagy és nem veszed fel rögtön, nem ugrasz utána nem keresed akkor jobban fog érted küzdeni. Ugy fogsz neki hiányozni ha nem keresed nem úgy ha a nyakán lógsz nekem ez rengetegszer bevált. AKi meg ennyire nem képes és lelép azt nem is érdekelted igazán max szexet akart.
2013. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csináltam már ilyet,és mikor nem kerestem,akkor jobban oda volt,és érdeklődőbb volt velem.
2013. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 7. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Pasifüggő. Van, aki próbálkozik (de ez nem jelent szerintem valódi érdeklődést, csak puhatolózik, hogy lenne-e esélye, de valószínűleg ugyanúgy próbálkozik másoknál is).

Akiknek alacsonyabb az önbizalma, annak viszont sok biztatás kell, és ha nem keresed, akkor inkább visszavonul.

De az érzéseket amúgy sem lehet befolyásolni, tehát ha valakit nem érdekelsz, akkor sem fogod jobban érdekelni, ha nem keresed, max. tudomásul veszi, hogy nem érdekled.

2013. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Akiknek alacsonyabb az önbizalma, annak viszont sok biztatás kell, és ha nem keresed, akkor inkább visszavonul. "

Ez nagyon igaz!

2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én túl jól nézek ki ahhoz hogy pitizzek a végtelelnségig.

meg amúgy ez olyan gyerekes hogy csiki-csukit játszunk egymással :DD

ha megvan az egymás közti vonzalom akkor hadd szóljon, amúgy hagyjuk ;)

22F

2013. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, ez tetszik :D
2013. máj. 7. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!