Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem keres vajon mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres vajon mást?

Figyelt kérdés

Ha lehet, férfiak válaszát várnám, mert az ő agyukkal mi nők nehezebben gondolkodunk, bármennyire is szeretjük azt hinni :)

Tehát, szeretői kapcsolatban vagyok valakivel. Nem újkeletű az ismeretség, nagyon régen jártunk. Lényeg a lényeg, hogy nekem ő egy nagy szerelem volt, és érzem, hogy bár a mai napig szeretem, sok értelme nincs az egésznek, ezért mondtam neki, hogy inkább fejezzük be, és azt sem bánom, ha ő mást keres helyettem, mert tudom, hogy a szex nagy úr. De nem akar kilépni, egyfolytában arról győzköd, hogy neki nem kell más. Hogy fogom tudni így elhagyni? :) kopjak le szó nélkül? Tűnjek el a balfenéken, azaz legyek bunkó?


2019. nov. 15. 12:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Aháááá!

Egyikőtök sem szabad! Vagyis neked van férjed neki felesége, de szexeltek...

2019. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Miért gyatra?? :) tényleg így gondolom.

Kedves másik kommentelő, a szeretői viszony nem erről szól? :)

2019. nov. 15. 13:10
 13/33 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom Te rohannál hozzá ha szeretne veled lenni. De nyilván nem akar veled lenni, akkor kilépne a kapcsolatából, felajánlaná , hogy legyetek együtt. Ha szeretne ez történne. Tudom, hogy fáj ezt olvasni, és nem akarsz ezzel egyet érteni, de tapasztalatból beszélek. A mostani párodat sem szereted igazán, ha megtudtad csalni. A leghelyesebb az lenne ha mindkettőt hagynád a francba, magad teszed tönkre, meg a fiatalságod. De nyilván addig fogsz utána kajtatni amíg egyszer majd úgy nem alakulnak a dolgok ,higy elküld, vagy te mész tönkre. Ez szintén tapasztalat. Én sem léptem ki addig, amíg sz@rrá nem lettem alázva ,vagyis magam megnem aláztam. Javaslok ne várd ezt meg!
2019. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt próbálom megelőzni, kedves 13-as. Köszönöm.
2019. nov. 15. 13:23
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog egyébként, ha csak úgy kiszállsz és köddé válsz. Én is próbáltam azt tenni. Az tartott pár napig. Aztán csúnyán lezárni, az sem volt jobb. Aztán egyszer csak megírtam, hogy kész vége legyen boldog, ne keressen többé mert fáj
2019. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
De mindenesetre ez is megalázó volt.
2019. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Zsoltmester ***** válasza:
59%
Szerintem akik képesek egy szeretői viszonyt ápolni azok érzelmi fogyatékosok, akkor pedig hiába teszel fel ilyen kérdéseket, mert a racionális válaszokat úgysem fogod tudni elfogadni/megérteni. Már az, hogy nem tudod hogy mit kell tenned és fel kellett tenned a kérdést is mutatja az érzelmi fogyatékosságot. Fejleszd az érzelmi intelligenciádat, hogy ne kerülj ilyen nyomorúságos helyzetekbe.
2019. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
23%
ordas ribizligizi vagy kérdező
2019. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
Érzelmileg azért elég mélyen kell lenned a kérdésed és a válaszaid után. Szeretői kapcsolat? Egyszerű ku,rva vagy mert a férjed v párod mellett szeretőt tartasz. Egy kicsit sem sajnállak, meg milyen érzelmi sérülésektől tartasz? Már elég sérült vagy így is. Szegény párod.
2019. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem akar szakítani mert azt várja h te mikor lépsz ki a kapcsolatodbol és akkor ő is kilepne... Erről nem beszéltetek még erről a lehetőségről?
2019. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!