Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem keres vajon mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres vajon mást?

Figyelt kérdés

Ha lehet, férfiak válaszát várnám, mert az ő agyukkal mi nők nehezebben gondolkodunk, bármennyire is szeretjük azt hinni :)

Tehát, szeretői kapcsolatban vagyok valakivel. Nem újkeletű az ismeretség, nagyon régen jártunk. Lényeg a lényeg, hogy nekem ő egy nagy szerelem volt, és érzem, hogy bár a mai napig szeretem, sok értelme nincs az egésznek, ezért mondtam neki, hogy inkább fejezzük be, és azt sem bánom, ha ő mást keres helyettem, mert tudom, hogy a szex nagy úr. De nem akar kilépni, egyfolytában arról győzköd, hogy neki nem kell más. Hogy fogom tudni így elhagyni? :) kopjak le szó nélkül? Tűnjek el a balfenéken, azaz legyek bunkó?


2019. nov. 15. 12:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Csak diszkréten...
2019. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Diszkréten tűnjek el a képből? :)
2019. nov. 15. 12:20
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ő is szeret téged.
2019. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Igen diszkréten tűnj el a képből vagy őt tüntesd el diszkréten a képből, amelyik szimpatikus. :D
2019. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Persze, mondogatja, hogy szeret, de a szexet szerintem jobban, és csak dumál :) közös jövőnk nem lehet, és én úgy érzem, kiszórakoztuk mostanra magunkat. Mégis, akárhányszor szóba hoztam a szakítást, sosem ment bele. Lehet, tényleg angolosan kellene ebből kilépni, ha már az őszinteség és az egyenes beszéd nem működik.
2019. nov. 15. 12:25
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon gyatrán indokoltad amiért ki akarsz lépni az életéből: nagyon régen jártatok, nagy szerelmed volt a férfi, a mai napig szereted, szeretői kapcsolatban vagytok, de nem látod sok értemét az együttlétnek.

Nem gondolod, hogy kusza dolgokat írtál? (Nem egy másik férfi van a láthatáron?)

Azt írod, hogy ő még mindig szeret téged és nem akar elveszíteni, neki nem kell más.

Boldogtalan vagy mellette? Aligha, mert a kérdésedben mást írtál. Ezek után válaszolok a kérdésedre: MIÉRT KELLENE NEKI KERESNIE MÁST???? Nincs rá oka. Miért akarsz Te elmenni tőle? Erre adj magadnak választ.

Idős ffi.

2019. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért utasítod el hogy lehet közös jövőtök?

Ő szeretné hiszen a leírtak alapján ragaszkodik hozzád.

Inkább te vagy az aki nincs tisztában az érzéseivel.

2019. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azért akarom, hogy vége legyen, mert tudom, hogy közös életet nem élhetünk. Túlságosan erősek az érzelmeim ahhoz, hogy ebbe belenyomorodjak, és pár év vagy ki tudja mennyi idő múlva egy roncs legyek. Próbálnám addig befejezni, amíg nincs nagy sérülés. Neki is vannak érzései, de szerintem messze nem olyan erősek, mint az enyéim. Legalábbis nem hangoztatja. és ezért nem értem, hogy miért nem enged el.
2019. nov. 15. 12:36
 9/33 A kérdező kommentje:
Szeretői viszonyban vagyunk. Egyikünk sem szabad. Ezért nem lehet közös jövő.
2019. nov. 15. 12:36
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen gyatra indokolást még életemben nem hallottam.
2019. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!