Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért nem keres vajon mást?
Ha lehet, férfiak válaszát várnám, mert az ő agyukkal mi nők nehezebben gondolkodunk, bármennyire is szeretjük azt hinni :)
Tehát, szeretői kapcsolatban vagyok valakivel. Nem újkeletű az ismeretség, nagyon régen jártunk. Lényeg a lényeg, hogy nekem ő egy nagy szerelem volt, és érzem, hogy bár a mai napig szeretem, sok értelme nincs az egésznek, ezért mondtam neki, hogy inkább fejezzük be, és azt sem bánom, ha ő mást keres helyettem, mert tudom, hogy a szex nagy úr. De nem akar kilépni, egyfolytában arról győzköd, hogy neki nem kell más. Hogy fogom tudni így elhagyni? :) kopjak le szó nélkül? Tűnjek el a balfenéken, azaz legyek bunkó?
Nagyon gyatrán indokoltad amiért ki akarsz lépni az életéből: nagyon régen jártatok, nagy szerelmed volt a férfi, a mai napig szereted, szeretői kapcsolatban vagytok, de nem látod sok értemét az együttlétnek.
Nem gondolod, hogy kusza dolgokat írtál? (Nem egy másik férfi van a láthatáron?)
Azt írod, hogy ő még mindig szeret téged és nem akar elveszíteni, neki nem kell más.
Boldogtalan vagy mellette? Aligha, mert a kérdésedben mást írtál. Ezek után válaszolok a kérdésedre: MIÉRT KELLENE NEKI KERESNIE MÁST???? Nincs rá oka. Miért akarsz Te elmenni tőle? Erre adj magadnak választ.
Idős ffi.
Nem értem miért utasítod el hogy lehet közös jövőtök?
Ő szeretné hiszen a leírtak alapján ragaszkodik hozzád.
Inkább te vagy az aki nincs tisztában az érzéseivel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!