Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bűn a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a megcsalás?

Figyelt kérdés

Én eddig minden partnerem "megcsaltam" de sosem éreztem, hogy eszel rosszat tettem volna ... ugyanúgy szerettem, vonzódtam hozzá ... sőt, boldogabb lettem'


Miért bűn ez?

Nő vagyok..


2019. nov. 15. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam, hogy ha van egy kedves ismerősöd, ( kolléga, felnőtt gyermeked, rokon) akit kedvelsz, szeretsz. Maximálisan elégedett vagy vele. Kiderül róla, hogy csalja a párját, változik a véleményed?

Ezért írtam amit,a válaszomban. Ok, van egy magánvéleményed, de bűnösnek tartod az illetőt? Én úgy vagyok vele, hogy a saját lelkiismeretével neki kell elszámolnia. Szerintem az sors visszafizeti..

De én nem könyvelem el bűnösnek a delikvenst.

2019. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tehát bűn és bűn között is van különbség.
2019. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ott ahol nincs víz, nem lehet hullámot csinálni...
2019. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem bűn, a nők imádják megcsalni a pasikat. Én annó le akartam volt barátnőmnek egy pofont keverni, de csak kicsit, mert megcsalt. Erre azt mondta röhögve, hogy a megcsalás nem bűn, de a testi sértés az. Szóval a nők ezt röhögve teszik, hobbiból.
2019. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt írod boldogabb lettél tőle. Vajon az akit megcsaltál szintén ezt érezte volna? Utána vajon ugyanúgy lefeküdt volna veled? Vagy ha téged csalna meg akit szeretsz, h éreznéd magad? Ettől te lettél boldogabb,neked lett jobb, tudod h hívják ezt? Önzőség. Mondjuk a kérdésedből ítélve nem érted majd amit írtam.
2019. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert átvertél egy embert aki vakon megbízott benned és feltételezem, hogy szeretett is! 😐 Ezt elcseszted... De bizony majd ha sors visszavág és téged is át fognak vágni, mit fogsz hozzá szólni? Gondolom nem csak megvonod majd a vállad, hogy ez van.
2019. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem kellene erőltetned ezt a párkapcsolat dolgot. Maradj inkább szingli és akkor szabad a pálya.
2019. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!