Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem megcsalás akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megcsalás akkor miért volt ez?

Figyelt kérdés

Nemrég történt egy olyan hogy szexeltünk a párommal és jóval tovább bírta mint általában. És ugye minden alkalommal tovább bírják egy kicsit a férfiak ezért jutott eszembe hogy előttem volt valakivel.


De aztán vissza gondoltam a szexuális multunkra és rájöttem hogy ez a minden alkalommal tovább bírja nem jellemző az én páromra. Szóval akkor az egy alkalomkor mi történhetett?


Nem szoktam nézni az időt, de ha mi ketten csináljuk többször ő másodjára - harmadjára is ugyanaddig bírja, persze minimális különbségek vannak de nem orbitális.


Mondjuk akkor kicsit kényelmetlen pózban csináltuk, lehet hogy közben elfáradt vagy nem volt olyan kényelmes és könnyű az "elmenés" a kényelmetlen póztól?


Csak azért jutott az eszembe mert a végén még ő is megjegyezte és hozzátett ilyen kifogás szerű dolgokat hogy egész nap agyalt az aznapi gondján a munkahelyén,meg hogy feszült volt, holott és nem is kérdeztem vagy mondtam semmit hogy ilyeneket adjon válasznak. Vagy csak ő is meglepődött hogy most ennyivel tovább bírta? De akkor miért kezdett el velem szexelni ha nem volt ráhangolódva vagy feszült volt?


Persze lehet pont azért hogy levezesse a feszültséget de akkor ennyire gondolkozott hogy közben sem tudta kiverni a fejéből hogy nem jött össze ez a feszültség levezetés?


kb fél évente egyszer ha történik ilyen vele. Nem ez volt az első de tényleg nagyon ritkán.


volt már valaki hasonló helyzetben?

Most azért ha valaki megcsal akkor az szerintem 10ből 9szer máskor is megteszi akkor már. De nála most csak ez az egy volt régóta. Meg mint mondtam nála nincs ilyen hogy tovább, tapasztalat hogy kb még a második harmadik alkalommal is ugyanaddig bírja.

Meg hat felnőtt 32 éves férfi ilyenkor már nem hiszem hogy változik vagy fejlődik az időtartam. Ő az a tipus akivel nem órákig szexel az ember hanem több kisebbet.


2019. nov. 13. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy...
2019. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mindig ugyanugy mukodsz, mi?

Lehet jobban jarna, ha megcsalna. Nem csodalkoznek.

2019. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyökeret konolyan mondom
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És még azt hittem én agyalom túl a dolgokat.
2019. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...
2019. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hihetetlen. Ma elég sokat voltam / vagyok a Gyk-n.

Kedves Kérdező megnyerted a pálmát.

2019. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beteg pitsa vagy, remélem meg fog csalni.
2019. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azta....

Na ezentúl, időzítőre fogok dugni, nehogy baj legyen..

2019. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom!-ez már paranoia
2019. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutok szóhoz a kérdés olvasása közben. Nem gondolod egy kicsit túl a dolgokat??
2019. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!