Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egyes párterapeuták szerint megmenthető egy kapcsolat rendszeres megcsalás után is? Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Van rá esély. Kapcsolatfüggő.
2019. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekik az csak plussz pénz, nem is igen azért vannak h megmentsék csak h beszéljenek a párokkal mint pártatlan felek. Pl. ha engem villanyszerelőként kihívnának egy helyre és azt mondanák h mentsek meg egy szétégett agyonhasznált kapcsolószekrényt még ha tudom is h semmi esélye de fizetnek, megteszem amit tudok. Max a végén mondom h plussz pénzért inkább szerezzünk be egy újat jobbat.
2019. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek vele egyet. A hûség döntés kérdése. Amikor valaki úgy dönt, hogy megcsalja a párját, akkor nem fontos neki a kapcsolata. Nem fontos a párja, az addig felépített közös életük. Márpedig úgy nem lehet kapcsolatot menteni, ha a felek nem fontosak egymásnak.
2019. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz megmentés alatt?

Az, hogy benne maradnak és nem szakítanak, az nem az. Szerintem. De ezt úgy is megtehetik, ha nem dobnak ki egy rakás pénzt.

2019. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Aki megcsalta a másikat az az esetek 99%-ban nem akar már beletenni a kapsolatba, egy ember meg nem fogja tudni megmenteni.
2019. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez a pár két tagjától függ. Nyilván aki megcsalás után undorodik a másiktól, az sosem fog terapeutához menni ezügyben, hogy megmentse a kapcsolatot. Akik mennek, azok pedig indirekt igényüket fejezik ki arra, hogy dolgozzanak rajta.


Olyan ez, mint bármilyen más pszichológiai probléma esetében: aki szakemberhez megy, az egyben elismeri, hogy a kapcsolata a megcsalás után javítható. Viszont segíteni csak azon lehet, aki ezt igényli. Nyilván valakit odarángatni és megpróbálni telebeszélni a fejét, hogy a megcsalás után is képes legyen folytatni valakivel és elfogadni a "kis" "hibáját" a másiknak, lehetetlen vállalkozás és minden, csak nem a pszichológus dolga.

2019. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Errol nem ertem minek kell minden egyes kibszott nap feltenni egy kerdest???????miert???
2019. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Simán megmenthető olyan értelemben, hogy kínlódhatnak még egymás mellett 10-20 lapos, szeretet nélküli évet. Ahol már megcsalás van ott vannak annyira súlyos problémák és annyi hiányzó érzelem, hogy igazán jó, szeretettel, szerelemmel teli kapcsolat sosem lesz már belőle. El lehet így vegetálni egymás mellett egy életet? Persze. Van ennek értelme? Abszolút nincs.
2019. nov. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit megcsalnak, az elveszti a bizalmát a másik felé. Azt pedig pszichológussal sem lehet újraépíteni.
2019. nov. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, biztos van akinél igen. Nálam már nem lenne menthető semmiképpen. A bizalmam teljesen megszűnne és kb. érzelmeim sem lennének egy olyan ember iránt, aki rendszeresen megcsalt.
2019. nov. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!