Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egyes párterapeuták szerint megmenthető egy kapcsolat rendszeres megcsalás után is? Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Az okoktól is függ, hogy miért lépett félre a másik. A megcsalás egy tünete annak, hogy valami nem kóser. És általában a másik fél is vastagon benne van, csak kényelmes a félrelépő felet hibáztatni száz százalékban, mint elismerni hogy én is tehetek róla.
2019. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem megmenthető, hanem megtartható. Kérdés, hogy megéri-e megtartani.
2019. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
#11: Ezt már ezerszer bizonyították kutatók, hogy nem igaz. A megcsalás két leggyakoribb oka: volt rá alkalom, és az új mindig izgalmasabb.
2019. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 persze, hogy két fél kell a kapcsolat megromlásához. Szakítani, elválni teljesen korrekt dolog, ha elégedetlen vagy a partnereddel. De a háta mögött megalázni, aztán eljátszani, hogy szánom-bánom (közben ugyanúgy csalni tovább) az nagyon nem oké.
2019. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Errol nem ertem minek kell minden egyes kibszott nap feltenni egy kerdest???????miert???"


Azért, mert a kérdező még mindig keresi az indokot arra, hogy a hűtlen párját felmentse.Azt hiszi, hogy a napi 5 kérdésétől majd újra visszatér a bizalma.Azt várja, hogy valaki írjon egy tuti indokot, amit olvasva könnyen tudjon túllépni a dolgon.Na ezt várhatja ítéletnapig.Ilyen indok nincs és nem is lesz.

2019. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 11esnek igaza van. Ha folyamatosan megveti alazza fajdalmat okoz othon de fuggsz tole mert nem lenne hol laknod per pillanat es.nem.mutatjabki h szeret , folyamatosan megbant.

NE legyetek ti olyan sztarok hogy ti ezt ki bírnátok! Eggyikõtok sem!

Miert mondom :Mert megtapasztaltam!

A lenyeg en ebben a szituban is a "korrektebb" reszt valasztottam:nem csaltam hanem szemebe megmondtam h szeretek vkit. Nem hitte el, a lenyeg az hogy van amikor "eluldozod magadtol" a tarsad akkor akarva akaratlanul beleszerethet másba.

A LEGKONNYEBB PERSZE MINDIG A MASIKAT HIBAZTATNI.

Minden kapcs mas es mas.

2019. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!