Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha voltatok megcsalt felek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok megcsalt felek, visszakapta az illeto az elettol amit veletek tett? Nekem 7ev utan adatott meg es csak fogom a fejem h megtortent vele uaz, uugy, hihetetlen.

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ritka idiota hp lehetsz ha annak orvendesz hogy valakivel rossz tortenik. Megertem a ferjed h elhagyott
2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Igen gyakori a megcsalás, ez semmit nem jelent.

Az viszont nagyon sokat elmond, hogy te 7 év után is ezzel vagy elfoglalva és még egy kérdést is kiírsz róla.

2019. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen érthető a kérdező felháborodása ennyi idő után is. Nem tudom miért kell itt álszenteskedni.
2019. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Visszakapta, kicsit durvábban, és nem volt az egy év sem, amennyit együtt volt a nagy szerelemmel. Azóta sincs normális kapcsolata.
2019. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es miből gondolod, hogy nő a kérdező?

Nem vagy egy kicsit elfogult és szemellenzős?...ja, igen.

Hiszek benne, hogy mindennek megvan az ára és fizetni kell érte. Nem biztos, hogy ez számunkra érzékelhető, de hogy ne veszítsük el a hitünket, néha olyat is produkál az élet, amit te élték át, Kedves Kérdező.

2019. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, le is szarom. Ha megcsalt repult minden teren, tudni se akartam merre viszi az elet.
2019. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudok róla, mert amikor eldöntöttem, hogy nem akarok róla többet hallani, pont nagy szerelemben tervezte az esküvőt az új párjával. Viszont lehet, hogy ezt megérdemeltem akár így előre is, mivel a következő kapcsolatban elég csúnyán félreléptem. Előtte nagyon sok kudarcom volt, és reméltem, hogy végre nem lesz több, dehát lett. Szóval talán így egyenlítődtek ki a dolgok, hogy előtte már többszörösen visszakaptam, mert ennek így kellett lennie, és így is, úgy is megtettem voln? Most minden esetre van normális kapcsolatom végre, és egyikünk sem lép félre, legalábbis semmi sem utal arra, hogy bármi probléma lenne a másik fél részéről sem.
2019. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1 nem irtam h orulok, sot sajnalom, mert pontosan tudom mit erez most, hiszen jartam a cipojeben.


Ugyanakkor meglepo h evekig boldog volt es barmilyen gusztustalan volt amit tett, valahogy nem lattam h torleszt a sors, kiveve h az osszes kozos baratunk elfordult tole. Tehat valahol most elegtetelt erzek,igen, de semmikepp sem boldogsagot vagy karorvendezest.


Soha nem kivantam neki uezt, sot semmi rosszat. Egyszeruen kivancsi voltam mas is visszakapta-e es megosztottam egy sajat peldat.

2019. nov. 14. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki mint vet, úgy arat.
2019. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!