Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátottátok volna ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátottátok volna ezt?

Figyelt kérdés

A párom harminc férfival megcsalt. Azt mondta, nem feküdt le egyikkel sem, de ilyenek azonban valóban történtek: meztelen képeket küldött nekik magáról, szerelmet vallottak egymásnak, titokban találkozott velük négyszemközt, volt akinek a lakására is feljárt rendszeresen titokban, ott pedig ágyban fekve beszélgettek. Volt simogatás, fogdosódás és csók. Valamint ezekről nekem akkoriban sosem beszélt. Úgy tudtam, hűséges. Meg is ígérte még korábban. Ha gyanakodtam, mindig mindent tagadott akkoriban.

Egy véletlen folytán egyszerre tudtam meg az összeset. Aznap sokkot kaptam és kis híján idegösszeroppanást. Volt sok veszekedés akkor, de nem bántottam, csak kiabáltam vele. Aztán megbocsátottam neki.

Szerintetek jól tettem?

Azóta, úgy tudom, hűséges és abbahagyta mindazt.

Sokszor kérdeztem, hogy miért tette. A következőket mondta: "Akkoriban még csak hetente egyszer találkoztunk és magányos voltam. Valamint könnyelmű. Figyelemre vágytam, hogy meghallgassák, amit mondok. Nyugalomra vágytam, mert otthon (ahol akkor éltem) rossz volt a hangulat."

Azóta velem él és boldog. Én így tudom. Ti milyen jövőt jósolnátok nekünk?

Tudom, hogy minderre majd sok durva beszólás fog érkezni, de én nem azért írtam ezt ki, hogy őt szidjátok, hanem hogy megtudjam az általános közvéleményt egy ilyen esetről. Lehet, hogy naiv vagyok, lehet, hogy balek. (Úgyhogy lehet engem is szidni.) Minden véleményt megköszönök egyébként. Nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert őszintén szeretem őt. Semmiképp nem akarom elveszíteni.


2019. nov. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki megizlelte a megcsalast es mas(ok) izet:))) az tiszteletet es szerelmet a parja irant UJRA sohasem fog erezni, de te tudod.

Kutyabol nem lesz szalonna, ezt gondolom roviden.

2019. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hidd már el hogy ha meztelen képeket küld magáról akkor ha felmegy valakihez az ágyban majd ruhába feküdve beszélgetnek.... meg szerelmet valottak stb.

Exem pont ugyan ezt csinálta csak ő nem mondta el, hanem csak lebukott képekkel videokkal üzikkel, és tagadott mindent .... Rakd ki minél elöbb, és csináltass egy vizsgálatot nem e lettél nemibeteg, elég sanszos sajnos. Csak egy fix party vagy de a kalandokat másokkal éli meg undorító az ilyen, de ha ennyire nem tartod magad semmire hidd csak el a maszlagot és boldog illuzió ,,életet". Aztán ha esetleg megszüli más gyerekét jó pesztrálást és nevelést.

2019. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig hűséges, amíg nem vesztek össze egy apróságon, vagy nem kezd unatkozni. Egyből újra fogja kezdeni.

De ha nem akarod elveszteni, akkor tűrjed. Ő nem fog megváltozni.

2019. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hűséges, akkor nem küldözget meztelen képeket, nem jár fel pasikhoz és nem írogat és vall szerelmet a jó ég tudja hány fickónak.

A baj ott van, hogy szereted és emiatt nem tudsz józanul cselekedni és elhajtani a fenébe. Két lehetőséged van:

-Kidobod és megomlassz egy időre. Majd szépen felkelsz a padlóról és egy idő után elkezdesz újra ismerkedni

-Vele maradsz, megcsal, idegileg tönkre mész és végül elhagy

2019. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj de kis naiv vagy pènzbe is fogadnèk, hogy jelenleg is megcsal.
2019. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem férne bele ez egy kapcsolatba, megbocsájtani nem igazán tudnék, megbízni meg főleg nem...
2019. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog ez.Lépj túl rajta...
2019. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!