Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátottátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottátok?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat, házasság ahol akár már gyermekeitek is vannak, megbocsátottátok hogy a párotok hűtlen volt? Kell ezért válni, felborítani mindent? Milyen kapcsolat lehet köztünk ezek után?
2018. márc. 29. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek fogalomzavarban élnek - megbocsátani meg lehet a dolgot. Ami neked a kérdésed, hogy lehet-e felejteni, folytatni és bizni a másikban?

Én részemről nem tutam, fél évig birtam utána még, de a folytonos bizontalanság, a gyomorgörcs, amikor nem válaszolt a hivásaimra, az önbecsülésem romokban volt... inkább kiléptem. Egyedül vagyok, de legaláb a lelkem nyugodt, mert nem voltam hajlandó maradni egy olyan állapotban ami nekem és az etikai szintemnek nem megfelelő.

2018. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsátottam meg. Nem kell hazug ember. Nem tudtam volna megbízni benne többé, aggódni mindig, ha kicsit később jön haza, vagy ha üzenetet ír valakinek.


Nekem van új párom, már 8 éve együtt vagyok, benne teljesen megbízok.


Egyébként az exem elvette feleségül az új nőt, aztán hirtelen elváltak és lett új barátnője. A lányom meg mondta, hogy ők már korábban is találkoztak az új barátnővel, apával jóban voltak. Szóval az utódomat is megcsalta.

2018. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem bocsátanám meg.


ez mindig arról szól, hogy a megcsalt fél mire tartja magát, mennyire önérzetes, mennyire erős az önbecsülése, milyen az értékrendje.


én nagyon önérzetes ember vagyok.

nagy az igazságérzetem.


nem tűröm, hogy mások megalázzanak,bántsanak, de arra is ugrok, ha azt látom, hogy embertársaimat bántják.


kiállok magamért, kiállok, ha tudok, másokért.


abban is töretlenül hiszek, hogy egy gyereknek olyan közegben kell felnőnie, ahol azt látja, hogy a szülei szeretik egymást és jól megvannak.


SOHA nem szabad a gyerekre fogni egy-egy ilyen döntés elodázását.


mit adsz tovább a gyerekednek?


hogy veled bármit meg lehet tenni?


hogy nem tudsz küzdeni, nem tudsz érdekérvényesíteni, hogy kapca vagy, akit megalázhatnak, megcsalhatnak, és csöndben, megadóan tűrsz?


az ég mentsen meg minden gyereket ilyen szülőtől!


és valójában akik a családi békére és gyereklre fogják, hogy tűrik a megcsalást vagy bántalmazást, azok sok esetben túl gyengék és gyávák váltani.


vagy mert objektíve nem rendelkeznek azokkal az erőforrásokkal, amik ahhoz kellenének, hogy új életet kezdjenek (mert mondjuk nincs jó szakmájuk, diplomájuk, munkahelyük, és egyedül nem tudná fenntartani magukat), vagy pedig gyávák és kényelmesek, és az anyagi előnyökért cserében elviselik, hogy emberszámba sem veszik őket otthon.


a gyerekek viszont érzékenyek, és minden ilyen helyzetet elég pontosan érzékelnek, ha nincsenek is kimondva a dolgok.


nem kell megbocsátani, nem kell mártírt játszani.


ahol engem bántanak, elárulnak, semmibe vesznek, onnan én eljövök.

2018. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Abszolút egyetértek veletek. Mégis azt látom, hogy nem váló ok.
2018. márc. 29. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy tudod a férjedet még férfiként tisztelni, becsülni és maradéktalanul megbízni benne, dacára annak hogy megcsalt, akkor maradj vele.
2018. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Meg. Nem hagyott bennem tusket. Durvan 1 eve tortent. Ember, hibazik. Azon kivul nem a tulajdonom, hanem a tarsam, a szovetsegesem. Egyutt folytatjuk tovabb az eletunket, gyereket nevelunk, szepen elunk. 😊
2018. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Sose legyen ilyen szövetségesem. :DDDD
2018. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!