Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a dolog amivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog amivel a parotok a legjobban megbantott benneteket? Megbocsatottatok neki?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 18:49
 1/5 anonim válasza:

Röviden tömören az exem az ő sikertelenségeiért engem okolt, holott még együtt sem éltünk.Próbáltam megbeszélni vele, megoldást találni a problémáinkra, de nem sikerült, így a kapcsolatunk vége szakítás lett. A leehető legokosabb döntés volt, amit nem bánok.

Megbocsájtani nem fogom neki, hogy mennyit sírtam, de el kell ismernem, hogy abban én is hibás vagyok, hogy nem előbb hagytam el. A szerelem hülyét csinál az ember lányából. Persze a történet sokkal összetettebb, és rengeteget mesélhetnék, de röviden ez volt a lényeg.

2015. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor megláttam mással randizni - és előtte elfelejtett szólni, hogy velem már nem akarja folytatni (konkrétan előtte való nap velem találkozott). Még egyszer ezt nem akartam átélni, azóta nem beszéltünk (akkor este megbeszéltük a dolgokat, utána látni sem tudtam).
2015. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rányitottam, amikor a volt nője meztelen fotóira recskázott. Mondanom sem kell hogy onnantól ex.
2015. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy éven keresztül volt egy másik barátnője is egy másik városban. Azt hiszem nem kell válaszolnom, a megbocsátás kérdésre... :)
2015. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik csaj odajött és elkezde tapizni a fenekét meg mindenhol... Erre én valamit mondtam (direkt nem túl durvát, mert a csaj elvileg egy barátnõm volt) és erre leordította a fejem, hogy mennyire birtoklás mániám van.

Meg folytonosan azt mondogatta milyen gyerekes és elkényeztetett vagyok.

Azóta már ex.

És a másik csaj meg egybõl ráhajtott.

2016. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!