Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a párom, és azt mondja, hogy "Megölöm magam, ha elhagysz. "?

Figyelt kérdés

A párom többször megcsalt. Én végig hűséges voltam hozzá. Rájöttem a megcsalásokra (nem magától mondta el), és lebuktattam. Azóta tudtommal hűséges, én pedig megbocsátottam neki. Van azonban egy probléma. Azt mondtam neki, hogy ha még egyszer megcsal, nem bocsátok meg újra, és elhagyom. Ő erre azt mondta, hogy akkor megölné magát.

Én szeretem őt, és nem akarom elhagyni, ha hűséges marad. Abban az esetben minden rendben lenne. De mi lesz, ha újra megcsal?

Kissé csapdában érzem magam, ugyanis ezek szerint nem lehet egyetlen szavam sem, ha újra hűtlen lesz? Ismét meg kell majd bocsátanom, mert ha elküldöm, akkor úgyis megöli magát?

Ez nem olyan, mintha előre megváltotta volna a jegyét arra, hogy szabadon megcsalhasson ismét? Szerintetek van így jövője ennek a kapcsolatnak?

A - Azért mondta azt, hogy megölné magát, ha elhagynám, mert innentől valóban hűséges lesz?

B - Vagy azért, hogy újra megcsalhasson, és magához láncoljon ezzel a fenyegetéssel, hogy sose merjem elküldeni?

A fenti kijelentéssel szerintetek a hűségéről biztosít, vagy inkább arról, hogy ne kérjem számon, ha ismét hűtlen lesz?


2019. nov. 14. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

C: ez kegyetlenül balfék lúzer vagy.


Többször megcsalt,te meg itt szerencsétlenkedsz?

Milyen férfi vagy te????

Baczd már ki mint macskát szarni!

2019. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a párod mentális állapota? Vannak szuicid hajlamai? Tehát korábban esett már szó az öngyilkosságról ,mármint úgy, hogy nem olyan dologhoz kötötte, amit te csinálsz?


Ha alapból megvan benne a hajlam, egyedül akkor lehet esély rá, hogy komolyan gondolja. Ha nem szuicid típus, akkor 100%, hogy a B lehetőség az igaz.

2019. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Sztem ajándl fel, h te leszel öngyilkos, ha megcsal. Jobb lesz mindenkinek. Egy hülyével kevesebb.
2019. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánnék hozzá. Sajnos te bedőltél rendesen egy amúgy emberileg hulladék ember aljas manipulációjának.
2019. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be neki, hagyd ott a fenébe.
2019. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

B


viszont ziher hogy nem vagy normalis, ha egy ilyen phasz mellett maradsz

2019. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá!

nem fogja megölni magát, és különben is semmi közöd hozzá.

Ne légy már olyan butuska, hogy hagyod magad manipulálni.

2019. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el. Aki egyszer emgtette maskor is megfogja
2019. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el a fenébe. Nehogy már ilyenekkel akarjon zsarolni...


Ha megöli magát akkor az nem azért lesz, mert elhagynod, hanem azért mert agyilag beteg. (de úgysem nem fogja megölni magát, nyugi)

Szép is lenne ha úgy működnének a dolgok... Bemennék a munkahelyemre és addig fenyegetőznék ongyilkossaggal amíg duplájára nem emelik a fizetésemet.

2019. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ölje,meg magát, kit érdekel?


Nyugi, ugyanúgy csal most,legfeljebb sokkal óvatosabb.

2019. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!