Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van joga kitálalni a szeretőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van joga kitálalni a szeretőnek?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem, ha igen miért igen?
2019. nov. 14. 11:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen van, és szerintem jól is teszi. Teljesen mindegy, mi motiválja, az egyetlen, ami lényeges, hogy a megcsalt fél tisztán lásson és annak tudatában döntsön a kapcsolata sorsáról, hogy csalják. Aki le akarja beszélni a szeretőt a kitálalásról, mert csak egy kis qrva/sggfej, meg jajjj bosszút áll, az a megcsalt féllel szúr ki.
2019. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Van joga, de miért tenné? Ha úgy ment bele a kapcsolatba, hogy tudta, hogy a másik házas, akkor később miért panaszkodik? Miért nem fogadja el azt, amibe az elején belement? Én nem tenném. Ha már vagyok olyan hülye, hogy belemegyek egy ilyen viszonyba, akkor nem süllyedek le még odáig is, hogyha esetleg megbánt valamivel, vagy valami nem úgy történik ahogy én akarom, még tönkre is teszem az életét... sosem tennék ilyet. Elég lenne azzal megküzdeni, hogy belementem egy ilyenbe, attól nem lenne jobb semmi, hogy egy egy egész család szenved miattam.
2019. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

# 12

Na, pont erről a fogyatékról beszéltem. Nem miattad szenvedne egy család, hanem egy hűtlen görénytől. A másik nőre kell gondolni, nem a görényre.

Én hálás lennék, ha szólna a másik nő, hogy csal a párom, akkor is, ha csak bosszút akarna állni és belénk rúgni. Mert épeszű ember megszabadul a hűtlen párjától.

2019. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
#12: nem te teszed tönkre az életét, hanem saját maga.
2019. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
Akármekkora szemétség csalni, szerintem a szeretőnek nem kéne belefolyni a másik kapcsolatába, sem kitálalással, sem máshogy.
2019. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Hacsak nem írt alá titoktartási szerződést, akkor van.


Nyilván ha megteszi, akkor a sértettség beszél belőle, de a feleségnek is van joga tudni, hogy szétalázzák a háta mögött.

2019. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nem tudok egy okot sem mondani arra, hogy miért ne lenne joga.
2019. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a nem tudás is hatalom
2019. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Természetesen van.
2019. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Én voltam szerető. Soha nem fordult meg a fejemben, hogy kitálaljak a feleségnek. A szakításunk után sem.

Mégis mi értelme lett volna? Nekem attól nem lett volna jobb, viszont tönkretettem volna egy családot.

De természetesen mindenki azt csinál, amit akar. Csak mérlegelni kell, hogy érdemes-e megtenni

2019. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!