Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel tromfoljak a szeretőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tromfoljak a szeretőnek, ha újra ír?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy dugunk, majd eltűnik. Amivel nem is kenne baj. Ír, hogy kíván, valszolok, hogy tudunk e talakozni. De ha én írok, mostanában szinte soha nem válaszol. Mára meguntam. Néhány nao és újra fog írni. Mikyen frappáns, lekezelő választ adhatnék neki, amitől jól felsül? Unom, hogy csak én érzem szarul magam, amikor tojik rám...
2018. nov. 10. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Felsül? Szereti viszony, nincs kötelezettségetek..

Ha nem akar, vagy nem jön össze, akkor nem találkoztok és ennyi.

Ha ezt úgy éli meg, hogy felsült, akkor gondolom volt érzelem a dologban, de kétlem, mert amint látom simán eltűnik, ergo ez csak szex neki. Talál majd mást, ha te nem vagy ott (sőt lehet, hogy van is más).

2018. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk akkor te se válaszolj neki.
2018. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Használ téged akkor amikor akar, nem értem mi bajod ezzel ha te mentél ebbe bele!?

Tudod aki kurv.nak áll ne csodálkozzon ha megbasszák.

2018. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

A legjobb es legbosszantobb valasz, ha NEM irsz neki valaszt. Sot nem reagalsz semmire. Lefogadnsm eloszor ir, aztan majd kesobb ujra, aztan probal majd hivni. Nagyon tudja oket bosszantani, ha nem kaphatjak meg a kis jatekszeruket akkor es ugy ahogy ok szeretnek. Voltam ilyenkapcsolatban. Akkor kellettem neki mindig kegjobban, amikor kidobtam vagy ki akartam dobni.

Tehat jtanacs, felejjtsd el es ereztesd is ezt vele. Ha netan kitarto es egy hetig keresne folyamatosan, akkor rapoccinthetsz egy valaszt: Add mar fel, ennyire nem lehetsz unintelligens, hogy nem veszed eszre nincs rad szuksegem.

Csak utana se valaszolj semmire mindegy mit ir.

2018. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

amikor tojik rám...

Miért mit vársz, csak digi dugi van,nem értem ezt. Jönnek ide sirni a szexkapcsolatos dugó pajtik h letojja otthagyja,lealázza semmibe veszi a másik. Nem szeretitek egymást csak használjátok. Hát te is keress másokat használatra..

2018. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Két óra múlva pötyögj vissza, hogy bocs, nem érsz rá, épp randid van, majd reggel keresed.
2018. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkalcsolat ezért semmilyen elvárásod NEM LEHET!
2018. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!