Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a férjem, de mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem, de mást is akarhat a nőtől?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon furcsa a férjem, nem tudnám megmondani, hogy miért, de éreztem, hogy valami más.

Beléptem a telefonjába és a messengeren megtaláltam egy nővel a beszélgetését.

Az elmúlt időszakban rengeteget beszélgettek, eleinte csak szexet akartak mindketten, de a férjem olyanokat ír neki, hogy jó, hogy van, örül, hogy megtalálta, imádja stb....


Joggal feltételezem, hogy érzelmileg is elkezdett kötődni a nőhöz?


A mi szexuális életünk nem a legjobb, nagyon ritkán vagyunk együtt, nem kívánom.


A férjem 34 éves, én 30.


2019. nov. 7. 13:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Mondta, próbáltam változtatni, de csak rövid ideig tudtam.


Szerintetek kezdi megszeretni azt a másikat?

Nem az a kérdés, hogy miért maradok vele, vagy vele maradok-e, hanem hogy érez iránta vajon komolyabban?

2019. nov. 7. 13:54
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet igen, lehet nem. De mivel vele van szexuális kapcsolata, veled nem, így már érez valamit iránta az tuti, hisz olyan intim helyzetbe tud kerülni, amibe vele szinte sose és most nem csak ürítésre gondolok
2019. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nyilvánvalóan érez, és egyre jobban érezni is fog. De ha ilyen hülye vagy akkor tapsold meg és mosolyogva asszisztálj az egészhez, utána meg egy szavad se legyen amikor el is hagy érte rövid időn belül.
2019. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha most még nem is érez, majd idővel szerintem fog.

Amúgy miért vagy akkor a férjeddel? Vagy most jól kitaláltad, hogy struccpolitikát folytatsz, homokba dugod a fejed és hagyod a férjed félremenni?

2019. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%
Akik kérdezték,hogy miért marad vele együtt:nyilván a pénz miatt..
2019. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a kerdest. Lenyegeben tobbszor is volt egy kerese, aminek te titkon soha nem is akartal eleget tenni. Es szerinted ez igy rendjen is van. Ezert elkezd erezni egy masik no irant valamit, de ez mar zavar. Megis miert? Amikor az o kereset figyelmen kivul hagytad 2 nap utan m, nem tok mindegy? Bar nem ertem minek vagytok meg egyutt, de nagyon rossz hozzaallas egy kapcsolatban, hogy en akkor sem valtoztatok, mert nem tudok. Furcsa ezt mondanom, enem is csaltak mar meg, de ez azon nagyon ritka pillanatok egyike, mikor megertem a felrequrast.
2019. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%
Ja igaz, a fene nagy kényelem meg a pénz. Dugjon csak félre a pasi, amíg van pénz meg fedél meg kényelem, addig elnézzük neki, meg magunknak a tényt, hogy az ágyban nem passzolunk. Szép világ...
2019. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Tény, hogy jól keres, de nem ezért vagyok vele.


Igen, kérte többször, hogy változtassunk, de nekem nem jó úgy, ahogy ő szeretné. Én csak misszionárius pózban szeretném, és azt is lassan, de a férjem meg nem. Ő teljesen másra vágyik, más tempóra. Egyszer azt mondta, hogy szeretné hevesebben, de nekem olyan idegen volt az egész.

Szeretne orális szexet, de arra egyáltalán nem vagyok képes, talán fél évente egyszer, de akkor is csak minimálisan.

2019. nov. 7. 14:24
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha akar a férjed ezek után mást is a nőtől, azt magadnak is köszönheted.

Nektek ilyen eltérő igényekkel nem lett volna szabad összeházasodni. A férjed sem volt normális, amikor téged elvett a körülményeket ismerve. Valószínűleg szemtanuja vagy most annak, hogy rájött erre.

2019. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 torkosborz ***** válasza:
96%

Nem áll módomban megvédeni a férjet. Mondom ezt férfiként.DE! Előbb szakítson, ha úgy érzi, hogy nem működik, majd ha ez megtörtént, akkor mehet máshová keresni a szerelmet és a testiséget is.-Talán ez így erkölcsösebb -nem?

És te cicamicám meg engedd elmenni, sőt indítványozd neki.

2019. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!