Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet képes szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet képes szeretni, ha megcsal?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy végig folyamatosan csalnak. Úgy érzem magam, mint egy kirakati bábu, akivel megjelenhetnek a család előtt, baráti társaságban. De miért van vele, ha nem is szerelmes belém? Vagy mégis az és pont azért?
2019. okt. 15. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
ha nem elégited ki,kb erre számithatsz,ha nem vagy jó az ágyban szintén.a szerelem kevés.f
2019. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szeret mint a kedvenc játékát
2019. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért van veled, hogy legyen egy fix punci is. De se nem tisztel se nem szeret ebben biztos lehetsz.
2019. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Veled is szexel rendszeresen a pasid?
2019. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen. Mi köze ennek ehhez?
2019. okt. 15. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
sokkal több mint azt a borsónyi agyacskáddal felfognád.
2019. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bővebben, ha már belekezdtél
2019. okt. 15. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg borkaiéktól
2019. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bence_ ***** válasza:
80%

Mit jelent a "szeret"?

Azért van veled mert neki így jó.

A kérdés valójában az, hogy te miért vagy egy benne egy ilyen kapcsolatban, mit kapsz itt?

2019. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem leszek büszke magamra, de én is vagyok a nejemmel. Emberileg nagyon jól passzolunk, kiegészítjük egymást, úgy szeretem ahogy van de a szex az nem működik közöttünk már évek óta. Teljesen inaktív szexuálisan, soha nem kezdeményez, az intimitás nem létezik közöttünk. 20 éve vagyunk házasok és eszem ágában sincs mást keresni, mert jobb társat nem is kívánhatnék. Van egy másik barátnőm akivel szexkapcsolatban vagyunk,15 évvel fiatalabb, ő is házas, így pontosan tudjuk mit várhatunk a kapcsolatunktól. Nagyon szép nő, de a testén kívül kevés dolog vonz benne. Nekem a két nő együtt adja meg azt az érzést amire szükségem van a kiegyensúlyozott élethez, mindkettőre szükségem van.
2019. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!