Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy titkoljam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy titkoljam el a párom előtt, hogy mástól van a gyerek?

Figyelt kérdés

Ő már nagyon szeretett volna gyereket, de én nem .Most viszont összejött, de valószínűleg nem a párom az apja, hanem a másik partnerem akivel 1,5 éve tart ez az egész. Abból gondolom, hogy vele már szinte többet szexelek és a párom gumit szokott húzni ( nem a behatolás előtt,hanem mielőtt úgy érezné és abba megy el. )

szóval, most hallgassak vagy vigyem bíróságra az ügyet és adja meg a másik pasi ami jár? Attól félek, hogy azt meg fogja tudni a párom.


2019. nov. 4. 13:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
68%
Szoval,te nem akarsz gyereket, ezert a parod gumit vesz fel a vegere,mig te aki meg mindig nem akar gyereket a szeretoddel gumi nelkul tolod? Ezt te se gondolod komolyan remelem 🤔 remelem kamu, azzal tisztaban kene lenned hogy a parod a nevere veszi ugye, tehat o lesz az apa,te meg birosagra vinned hogy a masik az,ha kiderul,o lesz az apa es nem a parod. Ezt amirol irsz nem tudod titokban tartani. Ha meg megse a szereto az apa,akkor buktad a parod(remelem)bar ez mindenkepp megeshet es a perkoltseget te allod. Nem vagyok se mellette se ellene,de szegeny gyerek csak szenvedni fog. Foleg melletted....
2019. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%
Csak hazudj tovább, ahogy eddig. Ezután kicsit parásabb lesz az életed.
2019. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beszélj a pároddal és próbaljatok meg eggyütt maradni. Nem tudom, ez lesz az első baba? A szeretőd meg fizessen tartásdíjat, ha övé a gyerek. Lehet szerencséd lesz és a párod nem szakít veled. A szeretőd el vállalna a gyerekkel. Vagy nem független ő sem?
2019. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!