Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy titkoljam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy titkoljam el a párom előtt, hogy mástól van a gyerek?

Figyelt kérdés

Ő már nagyon szeretett volna gyereket, de én nem .Most viszont összejött, de valószínűleg nem a párom az apja, hanem a másik partnerem akivel 1,5 éve tart ez az egész. Abból gondolom, hogy vele már szinte többet szexelek és a párom gumit szokott húzni ( nem a behatolás előtt,hanem mielőtt úgy érezné és abba megy el. )

szóval, most hallgassak vagy vigyem bíróságra az ügyet és adja meg a másik pasi ami jár? Attól félek, hogy azt meg fogja tudni a párom.


2019. nov. 4. 13:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%

"A másik csak szexet akart eddig is, meg már egyszer volt hasonló eset, hogy aggódtunk a terhesség miatt és akkor is azt mondta, hogy ha gyerek lesz ő nem vállal érte semmilyen felelősséget."


Kérdező, ugye azt tudod, hogy olyan nincs, hogy nem vállal érte felelősséget? Ha megszületik a gyerek és ő a biológiai apja, akkor törvényi kötelessége felelősséget vállalni érte, ez nem kívánságműsor, hogy akarja vagy nem akarja. Persze lehet játszani a hülye gyereket, de ez a bíróságot nem fogja érdekelni, a gyerektartást meg fogják ítélni, és szépen le fogják vonni a fizetéséből. Szóval fizetheti majd a gyerek 18-20 éves koráig, cserébe a gyereke még utálni is fogja, mert a saját apja le se szarja.

2019. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
22# igen tudom, hogy ilyen nincs. Pontosan ezért akarom bíróságra vinni az ügyet, mert tudom, hogy ha bebizonyosodik akkor fizetni fog, sőt az apasági teszt árát is ki kell neki fizetni .
2019. nov. 4. 15:10
 23/33 anonim ***** válasza:
95%

Azért vagy a pároddal, mert vele lehet tervezni. De mégis mi a bánatos redvás szent szart tervezel vele? Felneveltetni a zabigyerekeidet és csalni szerencsétlent élete végéig?


Vetesd el a gyereket, köttesd is el magad, ilyen lény ne szaporodjon.

2019. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Savlekotő ***** válasza:
36%
Tízből legalább két gyermek nem a vélelmezett apától van.. Több az,vannak nők aki a megfelelőhöz teszik a gyereket az más mint aki jo szexre.. Apukák tudják.. Nem hiába érzi a gyerek h utálja az apja,ok és okozat..
2019. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%
Atyaég, hogy te milyen gusztustalan féreg vagy....
2019. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mond el a párodnak jobb ha meg tudja sztem. Azért egy családi összejövetelen másnak is fel fog tünni hogy ez a gyerek egyáltalán nem hasonlít az apjára plusz ha a párod nem hülye rájön magától. A szeretőddel szemben meg ne hagyd magad igen is vállalja a felelősséget.
2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
93%
Inkább mond el a párodnak (bármelyiknek), és hagyd, hogy egy normális nőtt találjon, aki valóban szereti. Szánalmas nagy ribi vagy életem.
2019. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy kamu kérdés, a szokásos minden x-edik gyerek más apától van kérdezőtől.

A kis hímsoviniszta incelek meg rögtön ugrottak rá.

Bezzeg olyan sosincs ugye, hogy férj félrekúr és lesz másik gyereke... Neeeem, olyan nincs. Csak a nők.

2019. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"ezért akarom bíróságra vinni az ügyet, mert tudom, hogy ha bebizonyosodik akkor fizetni fog, sőt az apasági teszt árát is ki kell neki fizetni ."


Őőő... a fő kérdésben még el akarod titkolni a férjed elöl.... Ha bíróságra viszed az ügyet azt nem fogod titokban tartani, főleg ha majd fizetni is fog a szeretőd.


Belegabalyodsz a kamusztoridba...

2019. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, újra olvastam a kérdést. Hülyeséget írtam, elnézést.
2019. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!