Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy titkoljam el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy titkoljam el a párom előtt, hogy mástól van a gyerek?

Figyelt kérdés

Ő már nagyon szeretett volna gyereket, de én nem .Most viszont összejött, de valószínűleg nem a párom az apja, hanem a másik partnerem akivel 1,5 éve tart ez az egész. Abból gondolom, hogy vele már szinte többet szexelek és a párom gumit szokott húzni ( nem a behatolás előtt,hanem mielőtt úgy érezné és abba megy el. )

szóval, most hallgassak vagy vigyem bíróságra az ügyet és adja meg a másik pasi ami jár? Attól félek, hogy azt meg fogja tudni a párom.


2019. nov. 4. 13:43
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A másik csak szexet akart eddig is, meg már egyszer volt hasonló eset, hogy aggódtunk a terhesség miatt és akkor is azt mondta, hogy ha gyerek lesz ő nem vállal érte semmilyen felelősséget. Úgyhogy sokra nem megyek azzal, hogy szerelmes vagyok belé. A párommal meg csak azért vagyok együtt mert vele lehet tervezni.
2019. nov. 4. 14:02
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

#11

Nem minden gyerek hasonlít az apjára🤦🏼‍♀️Anyukára, nagyszülőkre is hasonlíthat, ez nem bizonyít semmit. Ha a pasi nem hülye, úgyis rá fog jönni, hogy nem tőle van. Mivel mindig védekeznek, így gyakorlatilag egy a millióhoz, hogy az övé. Velem ilyen nem történne meg, mert nem vagyok ordas sunyi rbanc, de ha a helyedben lennék, vagy elvetetném, vagy bevallanám az igazat.

2019. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy ócska kamu. Aki akar gyereket, az a végén se húz gumit, aki igen, az nem akar gyereket, és akinek a férje védekezik, de nem akar terhes lenni a szeretőtől, az a szeretővel is húzat gumit.

Ekkora állat nincs.

2019. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb de egyben a legrosszabb megoldas is ha azt a szegeny kisbabat elveteted egy allami korhazban. Semmi luxus semmi kulon gondoskodas. Ott a ket nap alatt lesz idod atgondolni az eletedet mert elegge szar fele visz. Tisztazd le magadban kivel is akarsz elbi vagy ha egyikkel sem igazan, szakits a Paroddal is mert ennyi tiszteletet megerdemel a Szeretoddel meg tegyel pontot a vegere mert nincs ertelme. Mibe vagy szerelmes abba hogy kurogat neha? Arra egy jobb vibrator is jo meg a kezed es a fantaziad.


Sajnalom azt a kisbabat de ennek ez lenne a legjobb modja szerintem es nagyon melyen gondolkozz el magadon.

2019. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nyilvan azért húz gumit mert , mint a kérdésben is írtam én nem szeretnék gyereket.
2019. nov. 4. 14:08
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Pici Balu 😁 💙 😀 😀
2019. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem kamus vagy, akkor kérlek vetesd el a gyereket, és köttesd el magad. Az egész világ megköszöni neked.

A párod nagyon akar gyereket, mégis ő védekezik, miközben a szeretőddel, aki nem vállal felelősséget, simán mehet natúrban? Ehhez mínuszos IQ kell, vagy nagyon gyenge fantázia.

Vagy figyelj oda végre az órára, hátha ragad rád valami ész is, vagy fuss azonnal abortuszra. Az utóbbi esetben pároddal szakíts, a szeretődnek pedig menj nyugodtan a nyakára, had érezze, milyen jó, és minőségi nők azok, akik félrekefélnek a párjuk mellett.

2019. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Előváladéktól is lehetsz ám terhes! ;) Amúgy meg egy ócska nő vagy mi az,hogy vele lehet tervezni? Magyarul csak kihasználod azt a szerencsétlen férfit!
2019. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
97%

Én csak szerencsétlen hülye párodat sajnálom...szerencsétlen ember...jajj


Neki jobb lenne ha megszabadulna tőled.

2019. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kamu a kérdés akkor jól gondold meg mit csinálsz.

HA elmondod a mostani párodnak, akkor szinte biztos hogy magadra maradsz és pereskedhetsz a másik férfivel, aki nem tud kibújni a felelősség alól ha ő a bilogiai apa.

Nekem van olyan barátom akinek az idősebbik fia nagyon beteges volt(szerencsére rájöttek a problémára) és emiatt nagyon sokat voltak vele kórházba. Valamilyen vizsgálat után közölte a doki, hogy a barátom nem lehet az apa. Volt egy másik fia is, nála is megcsináltatta az apaságit(manapság már nem egy drága dolog)és a kisebbik fiúnak tényleg ő az apja. Leültek, megbeszélték a dolgot és egyben maradt a család.

Amivel a legkönnyebb lebukni az a vércsoport, ha az nem stimmel.

Még valami, manapság ha válásra kerül a sor szinte mindegyik védőügyvéd javasolja az apaságit, még akkor is ha az apa felvállalja a gyerekét. Állítólag nem olyan ritka, hogy a genetikai vizsgálat után nagy pofára esések vannak, meséltek érdekes sztorikat. Volt olyan házasság ahol 3 gyerek is volt és egyik sem a feltételezett apától.

2019. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!