Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sztripztíz bárban a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztripztíz bárban a pasim tapízta az egyik hölgyet. Hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Azt tudtam, hogy mennek night clubba, azzal nem is volt baj viszont megtudtam, hogy több is volt. Egyik hölgy ölt táncolt neki, ő közben tapizta. Ezt persze alig tudtam kiszedni belőle, mert nem akarta elmondani, hogy pontosan mi volt.

Nektek mi a vèlemémyetek erről? 6 éves kapcsolatról beszélünk, természetesen ez relatív mindenki szemszögéből, hogy mi fér bele és mi nem egy kapcsolatba.

Köszi.


2019. okt. 18. 07:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ti nők nagyon lelkisek vagytok.. Ki érti ezt?
2019. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a legnagyobb gond, hogy nem beszéltetek meg határokat, hogy kinek mi esik rosszul és mit tehettek a kapcsolatban. Gondolok itt arra, hogy vannak párok, akik nyitottabbak a szexualitás terén, együtt kipróbálnak ezt-azt, gondolok itt hármasra, gruppen, meg stb. Mindezt úgy, hogy tisztában vannak egymás vágyaival, határokat szögeznek le, kinek mi fér bele és nem tesznek olyat, ami már a másiknak rosszul esik. Lehet a párod is talán hajlik az ilyesmi felé, forditott esetben sem venné rossznéven, ha megtapiznád a pasit aki táncol neked a lánybúcsún. De az is lehet, hogy ha olyan alkalma lenne, simán megcsalna a hátad mögött. Hiába vagyok én is nyitottabb ilyen téren, azt venném rossz néven, hogy titkolná, amit tett. De eleve annak vagyok a hive, hogy ilyen téren is maximálisan kiismerjem a másikat, tehát megbeszéljük a vágyakat, beállitottságot, érzéseket, ezzel elkerülve azt, hogy megbántsuk egymást.

Szerintem erről nyiltan beszélni is alapja egy jó kapcsolatnak, s jobb, ha minél előbb kiderül. Mert simán lehet, hogy egyik fél konzervativ, a másik pl biszex, előbb-utóbb feltünnek az elnyomott vágyak s neadjisten megtörténik a megcsalás, a másik meg átlesz verve. Simán ellehet kerülni az ilyesmit, ha már az elején kiderül, hogy passzol-e a hozzáállásotok ilyen téren is.

2019. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, ez kapcsolat/személyfüggő, hogy kinek fér ez bele és kinek nem.

Mi megbeszéltük, nálunk ez nem fér bele, de azt állítja, hogy a "férfi büszkesége" nem hagyta, hogy nemet mondjon. Hülyeség.

2019. okt. 18. 12:38
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinald meg te is ugyanezt, a te noi buszkeseged se hagyjon majd nyugodni es vard meg a velemenyet.
2019. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kivágnám. Nem elég, hogy ez alapból undorító dolog szerintem, de még meg is lett beszélve, hogy ez már nem fér bele. A férfi büszkeséges szövegéért még ki is röhögném, a cuccait vígan hajigálnám kifele az ablakon. Majd amikor egy jó kis maca ráakaszkodik, flörtöl vele, akkor szerinted majd hirtelen nem lesz annyira büszke férfi, csak mert házas lett?

Hogy tudtok ilyen alakokhoz hozzá menni? Férfi büszkesége nem hagyta...ilyen szövegért már alap, hogy sztornóznám az egész szertartást.

2019. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy ha megbeszéltétek, hogy ez Neked nem fér bele, akkor mi a ménkűn gondolkozol még? Ha nem fér bele, az azt jelenti, hogy megcsalt. Ilyenhez akarsz hozzámenni feleségül (ha jól értem, a vőlegényedről van szó?)?

Én tuti kidobnám, csak úgy süvítene... Igazi férfi tudja mit akar és aszerint cselekszik, nem pedig a haverjai elvárásai szerint... Szánalmas kcsög.

2019. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!