Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sztripztíz bárban a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztripztíz bárban a pasim tapízta az egyik hölgyet. Hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Azt tudtam, hogy mennek night clubba, azzal nem is volt baj viszont megtudtam, hogy több is volt. Egyik hölgy ölt táncolt neki, ő közben tapizta. Ezt persze alig tudtam kiszedni belőle, mert nem akarta elmondani, hogy pontosan mi volt.

Nektek mi a vèlemémyetek erről? 6 éves kapcsolatról beszélünk, természetesen ez relatív mindenki szemszögéből, hogy mi fér bele és mi nem egy kapcsolatba.

Köszi.


2019. okt. 18. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem már az fura, hogy neked nem az a fura, hogy sztriptízbárba ment.
2019. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, kimaradt, hogy legénybúcsú keretén belül történt.
2019. okt. 18. 07:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legenybucsu ide vagy oda, en baratnomnek ilyet nem engednek. Kovezzetek meg😏
2019. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem legenybucsu = nezzunk meg meztelen macakat ahogy szexualis ingert elerve kajtat...

Annyira kispolgari.

En normalis esetben sem csinalnek ilyet de pont hazassag elott kiserteni... mi ebben a jo? Mert a jelek szerint semmi ertelme.

Majd en is olyan fogyi taborokat fogok vezetni ahol az ehezo dagadt sok kajahoz szokott ember elé egy nagy sutit leteszek es NEEEEEM eheti meg. De azert mutigatom neki, szag mintat is meg sot meg is rezegtetheti a villajaval... :D de sok ertelme lenne :D

2019. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Magyarul magadra vessetek. Aki ennyire hulye.... mit tudok mondani?
2019. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Kidobnam.
2019. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem érdekelne.
2019. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Egészségére.... Leszidnám, hogy miért nem dugta meg...
2019. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok és nem tudom elhagyni, de az eset miatt, teljesen kivagyok.
2019. okt. 18. 10:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
elmennék az arával meztelen pasikat bámulni és én is meg fogdosnám őket. azután otthon elmesélném neki:)))
2019. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!