Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalt a volt párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a volt párotok és szakítás lett a vége ti bosszút állnátok rajta?

Figyelt kérdés

várom az ötleteket és a javaslatokat! ui:megcsalt az egyik legjobbnak hitt haverommal ez a r.hadék és össze is jöttek,pedig oka nem volt a megcsalásra megkapott tőlem mindent amit csak szeretett volna. Amúgy szerintetek ha engem megcsalt egyszer akkor ezzel a csávóval is el fogja ezt játszani? mert hallottam olyat hogy aki egyszer megcsal valakit az utána már ha jön mégegy nem bírja megállni tehát úgymond már sosem lesz normális. :D

illetve arra is várok esetleg javaslatokat hogy hol érdemes ismerkednem lányokkal ha bulizni járni nem szeretek és persze normális lányt akarok magam mellé nem ilyet mint az előző kapcsolatomban volt. köszönöm mindenkinek a segítséget!



2018. máj. 11. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Ez a nőkre inkább igaz, mert nekik nincs annyi idejük egyedül agyalni rajt nyugodtan, mint egy férfinek. Nincs értelme bosszút állni, ha nincs kocsija. (a csajnak)

31/f

2018. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem éri meg bosszút állni. Most legalább tudod micsoda haverod és barátnőd volt.. Húzd ki magad, vedd semmibe és felejtsd el. Egy kicsit se érezzék rajtad a hiányt vagy a bosszút, ezzel azt a látszatot kelted, hogy nem érdekel.

Igen ezt én is így gondolom, hogy aki egyszer megtette az utána is megteszi.

2018. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek! ment a zöld kéz!

első válaszoló: sajnos kocsija nincs se neki se a csávónak. :(

Második válaszoló:Pacsi akkor ebben egyetértünk :D

2018. máj. 11. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Akkor tényleg felejtős, pedig jó poén.

31/f

2018. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg a későbbiekben ha lesz kocsija és megtudom a rendszámát lehet bevetem a csavarhúzót XDD amúgy biciklije van ami kicsit egyedi szóval ha meglátnám egy bolt előtt tuti felismerném azzal is lehet valamit kezdeni XD
2018. máj. 11. 22:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Várom a többi tapasztalatot,ötleteket is,akár a többi kérdésemre is amit feltettem! :D
2018. máj. 11. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak magadat mérgezed a haraggal. Az a legjobb bosszú, ha jól érzed magad és továbblépsz.
2018. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megcsaltak (többször, több személlyel), akkor azert eldurrant az agyam es bosszúból m"vissza"csaltam. Nem a bosszú miatt, nekem kifejezetten az volt a motivációm hogy megtudja milyen érzés... nana hogy totál kibukott. 12 év elteltével mai napig a szememre hányja mit tettem , ignorálva az ő saját félrelépéseit. Akkor együtt maradtunk még pár évre, de nem tanult belőle, úgyhogy inkább kidobtam.
2018. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a bosszúàllósdi olyan gyerekes... ha 16 év körül mozogsz még beleférhet, de érett normàlis felnőtt ember ilyet nem csinàl.

Exem megcsalt. Amúgy is arra kèszültem hogy szakítok vele, ez csak hab volt a tortàn. Sose süllyednèk le arra a primitív szintre, hogy bosszút àlljak, visszacsaljak vagy bàrmi. Ennél azért többre tartom magam, hogy ilyesmire vetemedjek. Aki megcsalt, azt azonnal otthagytam/ otthagynàm és kész. Onnantól magasról leszarom mi van vele, 1 perc időmet se pocsékolnàm arra, hogy rà gondoljak, vele foglalkozzak. Ès igen, én úgy gondolom aki hajlamos a megcsalàsra az bàrkivel megteszi, mert ez egy jellemhiba. A hűtlen emberek ilyenek. Megadhatsz nekik bàrmit, sosem lesz elég jó. Èn egyébként màr férjnél vagyok. 8 éve jöttünk össze és internetes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Szerintem ez jó módszer azoknak akik nem szeretnek annyira kimozdulni, főleg egyedül. Nekünk bejött. Én 6 hónapja voltam fent a tàrskeresőn mikor megismerkedtünk, a férjem meg csak 2 hete.:) Sok màs ismerősünk, baràtunk talàlt így párt.

2018. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazatok van ment is mindenkinek a zöld kéz. Amúgy nem vagyok 16 szóval lehet hagyom a francba ezt a bosszúállós dolgot és továbbállok aztán majd lesz valahogy :D
2018. máj. 12. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!