Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalt a volt párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a volt párotok és szakítás lett a vége ti bosszút állnátok rajta?

Figyelt kérdés

várom az ötleteket és a javaslatokat! ui:megcsalt az egyik legjobbnak hitt haverommal ez a r.hadék és össze is jöttek,pedig oka nem volt a megcsalásra megkapott tőlem mindent amit csak szeretett volna. Amúgy szerintetek ha engem megcsalt egyszer akkor ezzel a csávóval is el fogja ezt játszani? mert hallottam olyat hogy aki egyszer megcsal valakit az utána már ha jön mégegy nem bírja megállni tehát úgymond már sosem lesz normális. :D

illetve arra is várok esetleg javaslatokat hogy hol érdemes ismerkednem lányokkal ha bulizni járni nem szeretek és persze normális lányt akarok magam mellé nem ilyet mint az előző kapcsolatomban volt. köszönöm mindenkinek a segítséget!



2018. máj. 11. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"aki egyszer megcsal valakit az utána már ha jön mégegy nem bírja megállni tehát úgymond már sosem lesz normális."=> Nem feltétlenül igaz.

10 éves kapcsolatom volt, az utolsó 2 hónapban, mikor már nagyon szar volt a kapcsolat, akkor léptem félre.

Utána volt egy rövidebb kapcsolatom még, ahol félreléptem (részegen, kiütve az exemhez keveredtem, ő meg úgy állt bosszút a megcsalás miatt, hogy kihasználta ezt a helyzetet.) De ebben a kapcsolatban én többször lettem megcsalva, pontosabban a srácnak lett másik nője, de közben őt is csalta velem, és elég gusztustalan módon csinálta.

Itt megfordult a bosszú a fejemben, nem kimondottan a megcsalás miatt, hanem azért, mert mikor már nem voltunk együtt, de szexeltünk, és megbeszéltük a megszakítást, telibe belém engedte + el is kaptam valami nyavalyát.


Gondoltam, írok a csajnak, egyrészt, hogy vizsgáltassa ki magát, mert gebasz van, másrészt meg az a helyzet, hogy késik, és nem mondom, hogy terhes vagyok, de ha esetleg igen, az biztos, hogy a P***től van, mert az elmúlt 2 hónapban én mással nem voltam...


Végül nem küldtem el a levelet, mert a biztonságiőrként dolgozó kedves P***t pont a házunk előtt lévő boltba tették be állandóra dolgozni, és nem akartam bajba kerülni. (Na nem sokáig húzta a drága... De végülis a kollegái előtt lejárattam kicsit, barátnőmmel szivattuk, húztuk párszor azalatt a 2 hét alatt, míg ott volt. Na meg az évek alatt volt, hogy rám írt neten többször, vagy összefutottunk utcán. Köszönt, én meg átnéztem rajta, mintha ott se lenne. Egyszer beszólt, hogy

köszönni luxus? Akkor visszaszóltam, hogy nem vagyunk ismerősök a facebookon, és anyukám azt mondta, ne álljak szóba idegenekkel...)


Azóta eltelt 5 év, volt 2 kapcsolatom, a jelenlegi 3.éve tart. Egyiket sem csaltam meg, és úgy gondolom, ha idáig eljut egy kapcsolat, hogy valaki félrelép, ott annak már vége.

2018. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!