Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nyaraláson megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaraláson megcsalás?

Figyelt kérdés
Csaltátok meg már a pátotokat nyaralás alatt? El mondtatok neki utanna? És ha igen hogyan történt?

2019. szept. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg soha, csak meg akarom kérdezni, hogy ezt hogy sikerül kivitelezni? Nálunk a nyaralás lényege, hogy végre egész nap együtt vagyunk, romantikázunk, és szexelünk.
2019. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem történt meg csak kíváncsi vagyok hogy ez mennyire gyakori. főképp ha külön megy a pár nyaralni. mert azt már vettem észre hogy főképp a lányokra ilyenkor nagyon nyomúl a hotelszemélyzet vagy random emberek. srácoknak is nagy a csábítás.
2019. szept. 15. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se csaltam meg, de szerintem elég gyakori az ilyen, nők és férfiak esetében is.

Sokan úgy fogják fel, hogy ami ott történik, az ott is marad.

2019. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Egyik exemmel eleve az odaút alatt heves viták alakultak ki,nagyjából fasírtban is voltunk az 1 hét alatt.Egyik este elmentünk egy kis kajáldába,nagyon megtetszett az ott dolgozó pasi,exem visszament a szállásra,én meg ott maradtam a pasival,megvártam míg végzett a munkájával.Szex nem volt,csak csókolózás ilyesmik.
2019. szept. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!