Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostoha tesóval, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostoha tesóval, akinek ráadásul pasija van. Ez így normális szerintetek?!

Figyelt kérdés

22/F


A legjobb barátom 20/f talált most magának egy "nőt" akit kedvel, viszont van pár érdekesség is mellette. Kezdeném azzal, hogy hogy ismerkedett meg vele, nevezzük egyébként Zoltánnak. Zoltán együtt lakik édesanyjával és két testvérével, az édesanyja pedig párkapcsolatot keres, talált is magának egy csávót. Ennek a csávónak van egy lánya, aki teljesen rácuppant Zoltánra. Egyik alkalommal volt egy családi találkozás, ugyanis a csaj szabolcsi, Zoltán pedig pesten lakik.


A családi találkozón nem is szóltak egymáshoz, nem is ismerték egymást, aztán azzal kezdődött az egész, hogy a csaj bejelölte facebookon Zoltánt, és elkezdtek beszélgetni. Olyan jóba lettek, hogy szinte már 0-24 írogatnak egymásnak, illetve elkezdtek snapchatelni is. Valamelyik nap Zoltán beszámolt erről, hogy milyen képeket szoktak egymásnak küldözgetni.. Mondja nekem lelkesen hogy annyira kedves a csaj, olyan jó vele dumálni, meg jó a segge stb.. Mondom mivan? Aszondja nekem hogy küldözget a seggéről képeket, meg Zoli küldött egyszer félmeztelen fotót magáról, erre a csaj küldött egy képet úgy hogy a kezeivel kitakarta a melleit, és ennyi.


Korábban már rákerestem Fb-n a csajra, és látom hogy a csajnak van pasija, már több mint 1 éve vele van, meg fb-n kivan rakva a közös képük ahol a csávójával smárol. Kérdeztem később Zolit hogy ez most komoly hogy a csaj beléd van zúgva, küldözgeti ezeket a képeket, úgy hogy csávója van? Zoli is megvolt lepődve, de ahogy láttam nem nagyon izgatja őt, inkább a csaj izgatja őt eléggé, ugyanis nagyon kedveli őt. Mondtam neki, hogy gyakorlatilag olyan mintha a mostoha tesód lenne, azt csak nevetett.. Illetve megmondtam neki mééég úgy röviden, tömören, és kultúráltan, hogy amúgy ez egy kibäszott qrva, és ha már arra áldozod magad hogy felutazz szabolcsba, akkor legalább a csaj csávójának megírnám hogy "figyu amúgy kú.rom a csajodat" vagy valami.


És amúgy normál esetben nem zavarna az hogy ilyet csinálna a barátom, viszont ő nekem több mint egy átlagos barát, sok mindent csinálunk együtt. Mostanában akárhova megyünk, folyamatosan dumál a csajjal messengeren, ha meg éppen nem figyelek vagy valami akkor gyorsan küld egy snapet is neki, és amúgy ez engem rohadtul zavar. Egyrészt azért zavar, mert ő amúgy is telefonfüggő, és egyszerűen nem bírja letenni a telóját, másrészt pedig ha éppen telefonon ír, akkor eszembe juttatja ezt a csajt, és az egész undorító háttérsztorit, hogy úgy küldözget a csaj magáról ilyen olyan képet másnak, hogy van pasija. Megváltoztatni nem akarom Zoltánt, és szerintem nem is tudnám, viszont így meg nincs kedvem vele lógni, mert állandóan irogat a csajnak.


Mitévő legyek, mi a francot csináljak? Nem akarok rosszban lenni Zolival, de egyszerűen nem bírom elviselni hogy ha megyünk valahova akkor állandóan a telóját nyomja, és beszél ez a csajjal, mi meg nem dumálunk egymással.



2019. szept. 12. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mesélek egy történetet okés?

Volt egy szomszéd lány akivel együtt nőttünk fel.

A szokásos gyermeki kíváncsiságon kívül, soha nem volt közöttünk semmi.

Szülők állandóan össze akartak hozni minket.

Telt múlt az idő, én elváltam, a "fogadott" tesómat elhagyták, egymásnak öntöttük ki a szívünket, míg nem össze nem jöttünk.

Feleségem lett, gyermekeink lettek...

Idáig nincs benne semmilyen csavar, ám idő közben az Édesapám meghalt, ahogyan a párom nagymamája

és természetesen sok idő eltelt, de összejöttek.

Bizony, házasság is lett belőle.

Na most az anyósom a testvérem, a feleségemnek pedig a nagyöccse vagyok (2 hónap korkülönbség van közöttünk).

Szóval "családban maradt a dolog" :D


Az a tény, hogy veled kevesebbet foglalkozik természetes, hiszen egy férfi számára egy nő elsőbbséget élvez ;)

Az meg aztán, hogy a nőnek van másik pasi az életében, hát istenem... semmi közöd hozzá, győzzön a jobb :D

2019. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mostohatestvére, ilyen szempontból nem gázos. A csaj csalja a paliját, egészségére, gyanítom, nem az első eset, eléggé rutinosnak hangzik. A barátod meg csak a farkával tud éppen gondolkodni.

Max ülj le vele egyszer, hogy a telefont legalább akkor ne basztassa, amikor együtt bandáztok. Ezen kívül viszont másba nincs beleszólásod, majd max a palira vett barátod darabjait seperd fel, miután a csaj otthagyja. 30n

2019. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig,hoögy az anyja pasijának a lánya,nincs semmi rossz,nem vér szerinti rokonok.Hogy csalja a pasiját,nem egyedi eset.Hogy a barátod belezúgott és állandóan a telefonon lóg,az már beteges.Erről próbálj meg beszélni vele.
2019. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon TLDR, meg nagyon Barátok Közt. Próbáld esetleg megfilmesíteni a sztorit, legalább lesz egy csomó pénzed.
2019. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Te szerelmes vagy Zoltanba?:)
2019. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Nincs életed és még búza is vagy! Szakadj le mások életéről, te hulladék...
2019. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!