Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarom megbántani. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megbántani. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy lány aki 18 évvel fiatalabb mint én (24-42) Hozzám akar jönni feleségül, de én nem akarom elvenni. Kedvelem, de szerintem nem lenne jó ha összeházasodnánk. Hogyan lehetne ezt megértetni vele úgy, hogy nem sértesem meg túlságosan.

2019. jún. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

ne haragudj, de a házasság már egy hosszú kapcsolat után szokott felmerülni. ha nincs köztetek még semmi, akkor ez a nő szimplán bolond.


ha meg együtt vagytok, akkor ne hitegesd, hadd találjon olyat, akivel van esélye családot alapítani.

2019. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megserteni es fajdalmat okozni ket kulon dolog, utobbi neha elkerulhetetlen. Csak mondd meg neki az igazat anelkul, hogy serto es megalazo dolgokat mondanal neki. Es ezek utana az volna a helyes, ha szakitanatok is. Azt gondolom belatod, hogy ha o hazasodni akar akkor nincs ertelme folytatnotok a kapcsolatot.
2019. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár hónapos a kapcsolat. Én kezdettől fogva tartottam egy bizonyos távolságot, szex sem volt közöttünk. Nagyon szeretem velem lenni, beszélgetni, közösen szórakozni.
2019. jún. 23. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Miután egyenes ember módjára lefeküdtél vele, és elérted, hogy beléd szeressen, egy mondattal elintézheted. Túl fiatal vagy hozzám, nincs közös jövőnk.
2019. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szóval nem volt szex. Ezt a dumát akkor is ellőheted, pár hónap hülyítés után. Az elején úgy sem jutott eszedbe, fájni fog-e neki, ha csalódik.
2019. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: Mondom hogy NEM FEKÜDTEM LE VELE!
2019. jún. 23. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyíltan és őszintén beszéld meg vele, személyesen. Ha eltaszítod, fájni fog neki, mert még fiatal és túlértékeli. Ha hagyod kiábrándulni, akkor szép lassan leválik rólad. Csak le kell rombolnod az illúzióit.
2019. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem ártana a továbbiakban így 42 évesen lassan tököt növeszteni,van baj nálad is.
2019. jún. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!