Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » X év házasság/együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X év házasság/együttélés után mennyire kívánjátok a másikat?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatban vagyok, ahol sosem volt meg az a nagy fizikai vágy egymás iránt. Nem tudom, hogy x év után ez amúgy is eltűnne, vagy akivel kezdetben volt, azzal van esélye megmaradni?

2019. jún. 5. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ilyen kapcsolatom volt legutóbb,de ez csak rosszabb lett:/
2019. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Megmaradt. Csak már nem akkor esünk egymásnak amikor akarunk a gyerekek beszabályoznak. ☺️
2019. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

X év után nem a testét kívánod, hanem amit nyújtani tud, az összeszokott rutinotokat, a szeretett személyt, és magát a (jó) szexet.

Lehet, hogy egy új más lenne, izgalmasabb lenne, de vele pont az a harmónia hiányozna, amitől a szex most tökéletes. Gondolom láttál már olyat, mikor a párok befejezik egymás mondatait, vagy csak egymásra néznek, és meg is beszélték gondolatban. Ugyanez működik az ágyban is.

Őt pedig szeretem a kis pocakkal, a kis ráncaival együtt is.

2019. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem kívánom vele a szexet egyáltalán. Ennek az oka nem az, hogy mekkora volt a fizikai vonzalom a kezdetben: volt. Hanem az, hogy nem jól viselkedett velem az évek alatt, a belseje miatt nem kívánom a testi kapcsolatot.

Akivel kezdetben sem működött a kémia úgy, azzal nem bonyolódtam kapcsolatba, hanem MAX!!! 3 randi után megmondtam, hogy ez nem működik, mert akárhogy is próbálok mindent beleadni, csak barátiak az érzéseim iránta.

Szerintem nem igazán érdemes ezt reszkírozni.

2019. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még talán jobban is kívánom, mint az elején. Amikor összejöttünk akkor persze, új volt meg izgalmas, de azért egy ideig még ment az ügyetlenkedés, amíg teljesen összeszoktunk, teljesen felengedtünk egymás előtt, ami igenis dob az élményen. 5 éve vagyunk házasok, 8 éve együtt, és nálunk szinte minden alkalom hoz újabb izgalmakat és mondhatni az idővel csak egyre jobb lesz a szex is. Így meg aztán könnyű fenntartani a vágyat, na. :)
2019. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó nektek :)
2019. jún. 5. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon. :) Minden nap kívánom, csak a kisgyerekünk néha átszervezi az esti programot mert nehezen alszik el :)

De ilyenkor meg felkelünk korábban hogy akkor lehessünk együtt.

32/N

2019. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha olyan viszonyban vagy ahol sose volt meg igazán a tűz, akkor az csak még szarabb lesz idővel. Sajnos tapasztalat, és elpocsékolt idő volt anno nekem az a korábbi kapcsolat. Megbántam azt is , hogy belementem.

Nálunk az elejétől megvolt a vágy fokozottan egymás iránt, és ez 9 év együttlét után sem tűnt el. Ugyanúgy megmaradt:) Igaz, házasok csak 7,5 éve vagyunk, de 8 éve együtt is élünk.

2019. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyunk együtt és hullámzó. Mostanában épp nagyon kívánom, nagyon jókat szexelünk. De vannak időszakok, amikor nem annyira. Mondjuk ilyenkor nem az van, hogy magát a férjemet nem kívánom, mással se kívánnám, olyankor valahogy a libidóm épül le kicsit. De ez időszakos, és nem szokott sokáig tartani.

31N

2019. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!