Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem mellettem áll ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mellettem áll ki a férjem?!

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok a férjemmel. Aki több mint 40 mégis iszonyatosan anyás.Igazából lelkileg kötődik úgymond még mindig nagyon kisfiúsan az anyjához. Ami persze tisztában vagyok vele, hogy ez valamilyen szinten természetes. De sajnos anyósom egy velejéig romlott asszony akiről mindig sejtettem, hogy soha nem tetszettem neki igazán ezt éreztette is sokszor velem. Ennek ellenére amikor találkoztunk a tiszteletet mindig megadtam neki. De ő soha nem járt hozzánk. Soha egy jó szót nem mondott nekem. Az évek alatt több dolgot hallottam vissza róla, pl az esküvőnk előtt azt mondta valakinek, nem akar engem és addig nem nyugszik amíg szétválaszt minket. Ezt már utóbb tudtam meg, sok más előző kijelentéseivel ahogy beszélt rólam a hátam mögött. Mindig rossz színben akart feltűntetni.Soha nem adott igazán semmit 1x 2x megerőlzette magát egy icipicit de azért kapott is vissza cserébe! Hiába próbáltam ezeket a dolgokat mondogatni a férjemnek, hogy nekem ezek rosszul esnek amiket hallok, ő soha nem állt ki értem. Mindig annyit mond. Szóltam neki. Ennyi. Ő ugyanúgy megy hozzá. Én már egy ideje nem mivel nálam betelt a pohár vele kapcsolatban mivel sok feszültséget okozott már a kapcsolatunkban. Mikor átmegy hozzá és hazajön mindig teljesen más velem napokig. Volt már több veszekedés ez miatt is más miatt is, de a legtöbbször a családja miatt. Mivel azt érzem ők bármit tesznek azt normálisnak kell tekinteni és az úgy jó. Amikor pedig mégha éppencsak megemlítem ezt a férjemnek kiakad é sidegbajos lesz. Aztán ismét tovább lóg a probléma a levegőben. Jelenleg az a a helyzet, hogy ő ugyanúgy jár az anyjához attól függetlenül miket mond évek óta és milyen velem, ugyanolyan nyálasan beszél vele. Most pedig anyósom sajnáltatja magát mivel ő van megsértve mivel megmondtam a magamét. A férjem is ezt érezteti velem, hogy nekem kell magam szégyellni. Mert anyós megmondta már nem jön ide. Csak az a vicces, hogy eddig sem jött és ezt a férjem nem veszi észre. Nem tudom milyen élet lenne ez, van e értelme így folytatni mivel sokszor azt érezteti, hogy az anyja fontosabb mint én és el is dobna szó nélkül. Nyilván nem azt várom el, hogy ne foglalkozzon vele. Csak valahol bánt, hogy nem érdekli velem szemben milyen. Már csak őt hívják át engem nem. A férjemnek ez is természetes. Mindezt azért mert megmondtam róla a véleményem amit a férjem szaladt és elmindta rögtön neki még a tesókájának. És most konkrétan én ki vagyok úgymond közösítve a családból. Röviden ennyi.
2019. ápr. 23. 07:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
Te miért nem sajnáltatod magad? Játszd be ugyanezt, mit szól vajon...
2019. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Lehet túl buta, naív voltam, hogy azt hittem ebből lehet egy boldog házasság.Csak azt hittem, idővel felnő a férjem is hiszen benne van a korban már rendesen és hozzám fog ragaszkodni idővel, mint a feleségéhez.Ugye ponthogy ezzel is manipulálja, hogy ő sértődik meg(mármint anyósom) mert ezzel is ellenem akarja fordítani valamilyen szinten, hogy én rossz vagyok, mert megmondom a véleményem, pedig ő szerinte ezt nem érdemli meg. Igen sajnos a férjemmel pedig ezt megteheti, mert látja, hogy tudja manipulálni.
2019. ápr. 23. 12:12
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyafogni kell hanem tenni. Mégpedig azt, hogy AZONNAL otthagyod ezt az idióta 45 éves gyereket. Te hibáztál amikor nem láttad vagy nem érdekeltek a jelek amiből tudni lehetett, hogy kicsoda micsoda a pasi. Most pedig hozd jóvá magaddal szemben a hibádat. Ha tiszteled magadat egy picit is akkor hagyod kettőjüket egymásnak, normális nője sosem lesz az biztos, de majd anyuci választ neki valakit. Ne várd, hogy rájön a hibájára mert nem fog. De még mielőtt elmennék én is jól beolvasnák a pasinak meg a mamának is, szintén jól lealáznám a "szerelmes párt" egy kis elégtétel gyanánt. Aztán vissza se néznék többet. Majd ha anyuka meghal akkor lesz bajban a kis nyomorult. De ez már nem a Te bajod. Magadra gondolj és fuss!!!
2019. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A férjed nem mer kiállna melletted, nem mer szembeszállni az anyjával.

Gondolom ez eddig stimmel.

Az hogy mi okból teszi, már egészen mellékes.


Te vagy elvileg élete párja, nem az anyucija.

Szóval én elmondanám kerek-perec, jó asztalra csapósan, hogy ha nem áll ki mellettem, nyugodtan markoljon bele anyuci szoknyájába és csücsüljön mellé!


Férfire és családapára vágysz, akire számíthatsz és nem egy anyámasszony katonája kisfiúra.

2019. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Izabella220 ***** válasza:
Ez már nem türelem amit csinálsz,hanem egy nagy baromság.Várd meg míg anyuka meghal,bár lehet túlél téged is.Alapból mi az h 45 eves és csak ígér babát,egy kalap szar ez a kapcsolat,ha elhagynád pár hónapon belük rádjönne a felismerés mennyi időt csak pazaroltál az eletedből.
2019. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ilyen volt anyósom. Manipulálta a férjemet gyermekkorától kezdve. Csak annyi különbséggel hogy nekem is tette a szépet, játszotta az agyát évekig, nem is tudtam meg milyen az igazi énje, csak házasság és gyerekvállalás után. Akkor bújt ki a szög a zsákból. Egy szociopata. Olyan szinten eljátszotta éveken keresztül a mézes mázas esetlen nőt, hogy Oscar díjat érdemelt volna. Aztán mikor nem úgy ugráltunk ahogy ő fütyült (külön éltünk, dolgoztunk, házasok voltunk, gyerek is már útban volt, és még akkor is mint a kisgyerekeknek próbált megmondani mit hogy csináljunk, és mondtunk hogy nem úgy fogjuk, hanem úgy ahogy mi szeretnénk, mindezt szépen kedvesen mondtuk), akkor aztán szépen elkezdett elhordani mindennek, hogy ő sose szeretett, sose kedvelt, sose tartott elég jónak a fiához stb, csak lestem hogy ki nem néztem volna belőle ezt a stílust. Hiszen én mindig tisztelettel beszéltem vele. Na akkor férjem szeme is felnyitódott ő is teljesen el volt képedve ezen. Egy darabig állt a bál, persze még anyós volt ránk megsértődve mert nemet mertünk valamire mondani. Végül férjem szépen elmondtam neki, hogy vagy befejezi ezt a viselkedést és bocsánatot kér tőle, tőlem, és normálisan fog viselkedni és elfogadja hogy ő engem választott, vagy ők fogják a rövidebbet húzni, mert nem a felesége és a gyereke lesz az akit el fog hagyni, hanem ha kell akkor az anyját fogja elhagyni. Persze erre még jobban felháborodott az anyja hogy hogy képzeli ezt, mindenféle taknyos hálátlan kölyöknek elhordta az akkor már házas felnőtt különélő dolgozó fiát, végül megelégelte férjem és megszakított minden kapcsolatot velük. Szüleit annyira nem hatotta meg a dolog. Élik a saját életüket, nem érdekli őket még az unoka sem. Én pedig örülök egyrészről hogy a férjem kiállt mellettem, de másrészről szomorú vagyok hogy ilyenek a szülei. Sajnos nem mi választjuk a rokonainkat.


Itt az a baj, hogy mindegy te mennyire mondod a férjednek a dolgokat, ha ő saját maga nem veszi észre ezeket, akkor esélyed nincs neked felnyitni a szemét. Ezt neki kéne észre vennie mik folynak körülötte, milyen az anyja. Így hogy nem áll ki melletted előbb utóbb válás lesz. :(

2019. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak az idődet pazarolja ez a pasi. Jelenleg stresszben élsz, megbecsülés nélkül, gyakorlatilag egységesen kirekeszt a "családod". Gyerekvállalásra esélyed sincs egy ilyen felfogású pasival. Milyen kilátásaid vannak szerinted? Ha nyugodt életre, gyerekre, családra vágysz, nagyobb esélyed van rá ha elhagyod és keresel valaki mást.

Az én párom megszakította az anyjával a kapcsolatot (aki egy gonosz, haszonleső boszorka) már 10 éve - nem csak az én kedvemért, hanem saját magáért is és a jövőnkért is, mert felismerte milyen manipulatív élősködő az anyja.

A te férjed sosem fog hasonló felismerésre jutni, ebben ne is reménykedj. Anyuci áskálódása lassan célba ér és semmit nem tehetsz, csak magad mented - vagyis lelépsz. Kitartást kívánok ehhez. Szerintem már nem szereted igazán ezt az embert, ahhoz túl sok van a rovásán, inkább ragaszkodsz hozzá. De tudatosítsd magadban hogy ha vele maradsz, így kell leélned az életed.

2019. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem nagy sztori, hoztámentél egy mai napig szopizó mamakedvencéhez. Amivel tisztában voltál akkor is! DE PÉNZTÁRTÓL VALÓ TÁVOZÁS UTÁN... Nem is értem mit akarsz?!?
2019. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!