Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem mellettem áll ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mellettem áll ki a férjem?!

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok a férjemmel. Aki több mint 40 mégis iszonyatosan anyás.Igazából lelkileg kötődik úgymond még mindig nagyon kisfiúsan az anyjához. Ami persze tisztában vagyok vele, hogy ez valamilyen szinten természetes. De sajnos anyósom egy velejéig romlott asszony akiről mindig sejtettem, hogy soha nem tetszettem neki igazán ezt éreztette is sokszor velem. Ennek ellenére amikor találkoztunk a tiszteletet mindig megadtam neki. De ő soha nem járt hozzánk. Soha egy jó szót nem mondott nekem. Az évek alatt több dolgot hallottam vissza róla, pl az esküvőnk előtt azt mondta valakinek, nem akar engem és addig nem nyugszik amíg szétválaszt minket. Ezt már utóbb tudtam meg, sok más előző kijelentéseivel ahogy beszélt rólam a hátam mögött. Mindig rossz színben akart feltűntetni.Soha nem adott igazán semmit 1x 2x megerőlzette magát egy icipicit de azért kapott is vissza cserébe! Hiába próbáltam ezeket a dolgokat mondogatni a férjemnek, hogy nekem ezek rosszul esnek amiket hallok, ő soha nem állt ki értem. Mindig annyit mond. Szóltam neki. Ennyi. Ő ugyanúgy megy hozzá. Én már egy ideje nem mivel nálam betelt a pohár vele kapcsolatban mivel sok feszültséget okozott már a kapcsolatunkban. Mikor átmegy hozzá és hazajön mindig teljesen más velem napokig. Volt már több veszekedés ez miatt is más miatt is, de a legtöbbször a családja miatt. Mivel azt érzem ők bármit tesznek azt normálisnak kell tekinteni és az úgy jó. Amikor pedig mégha éppencsak megemlítem ezt a férjemnek kiakad é sidegbajos lesz. Aztán ismét tovább lóg a probléma a levegőben. Jelenleg az a a helyzet, hogy ő ugyanúgy jár az anyjához attól függetlenül miket mond évek óta és milyen velem, ugyanolyan nyálasan beszél vele. Most pedig anyósom sajnáltatja magát mivel ő van megsértve mivel megmondtam a magamét. A férjem is ezt érezteti velem, hogy nekem kell magam szégyellni. Mert anyós megmondta már nem jön ide. Csak az a vicces, hogy eddig sem jött és ezt a férjem nem veszi észre. Nem tudom milyen élet lenne ez, van e értelme így folytatni mivel sokszor azt érezteti, hogy az anyja fontosabb mint én és el is dobna szó nélkül. Nyilván nem azt várom el, hogy ne foglalkozzon vele. Csak valahol bánt, hogy nem érdekli velem szemben milyen. Már csak őt hívják át engem nem. A férjemnek ez is természetes. Mindezt azért mert megmondtam róla a véleményem amit a férjem szaladt és elmindta rögtön neki még a tesókájának. És most konkrétan én ki vagyok úgymond közösítve a családból. Röviden ennyi.
2019. ápr. 23. 07:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

Te sem lehetsz egy nagy eresztés, ha 30-35+osan (feltehetően) képes vagy egy ilyen pasira pocsékolni az idődet és az energiádat.


Az ilyen férfiak messziről bűzlenek, hogy életképtelen sz.rok, érdekes engem valahogy sosem találtak meg, mert hajlandó vagyok szembenézni időben a tényekkel. A te férjed valószínűleg anyós pajtás megismerése előtt is BŐVEN produkált egy rakás olyan jelet, ahol villognia kellett volna egy szirénának.


Így ennyi idő után mit vársz már, ez egy olyan elmérgesedett pöcegödör, ahonnan az egyetlen elegáns megoldás az, ha kilépsz és vissza se nézel, de kb azonnal.


Ha nem, akkor szenvedj csak, te választottad ezt az életet.

2019. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Úgy alázott meg, hogy ott álltam az esküvői ruhámban a férjem akkori barátnője is ott állt közvetlen mellettem. Akkor látott először a ruhában. És férjem testvérének az akkori barátnőjét kezdte agyondícsérni! Hogy milyen szép a ruhája milyen szép a haja jaj neki mennyire tetszik. Én pedig ott álltam a sírógörcs kerülhetett, de tartottam magam. Rám semmit nem mondott. Levegőnek nézett, mintha ott sem lettem volna.
2019. ápr. 23. 09:03
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Erről a történetről eszembe jutott a barátnőm, aki három évig bírta ezt csinálni a pasijával. Ott Anyuka hasonlóan irányította a felnőtt fiát, aki már túl van az ötvenen. Ha a "kifia" nem azt csinálta, amit Anyuka mondott, akkor azt vágta a fejéhez, hogy: -Azt csinálod, amit mondok, mert én szültelek!


Barátnőm kétszer próbálkozott jóban lenni az anyósjelölttel, de mindkétszer durván megalázta őt. Azután soha többé nem ment hozzá, a "kisfia" viszont minden este Anyukához ment fel vacsorázni munka után, nehogy Anyukának rosszul essen, ha nem megy fel. Az nem számított, hogy a barátnőmnek esetleg rosszul esik, hogy a párja minden áldott este Anyukánál vacsorázik. Szinte végigveszekedték a kapcsolatot. Aztán láss csodát, Anyukának sikerült elválasztani őket és a "kisfia" már Anyukával lakik.

2019. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod, hogy gyereket akarsz, és ő meg nem, ez is lehet válóok. Egy ismerősöm ugyanúgy járt, a kedves anyós mindenbe beleszólt, el is váltak. Majd újra férjhez ment és most boldog, 2 gyerekük van. Nem tudom hány éves vagy, de ha nem látsz ebből kiutat, még van időd lépni. Új ember, új család, talán boldogabb lehetsz.
2019. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen az én anyósom is mindig hívja át enni! Neki pedig szemmel láthatóan bűntudata van, ha nem megy. De szerintem ugyanott fog kikötni ahonnan eljött.anyuci mellől.
2019. ápr. 23. 09:22
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Megint én. Szerintem te is látod, hogy a kapcsolatotoknak hamarosan vége. Nem lehet így élni. A párod hiába vett téged feleségül, még mindig az Anyukájában látja a Nőt. Ennek a képnek te sosem fogsz megfelelni, mindig az Anyuka mögött leszel pár lépéssel. Úgy akarod leélni az életed, hogy folyton azon aggódsz, nem vagy elég fontos a saját férjednek?
2019. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Totál manipulálja az anyja, hogy készüljön ki, mi lesz, ha neki baja lesz...ez csak úg ymúlik el, ha felismeri és ki akar szállni a hatása alól
2019. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Manipulálja csak annyira profin csinálja, hogy a férjem ne vegye észre. Áldozati báránynak játsza magát és őt kell sajnálnia, mert én megmondtam róla a véleményem. És ez már milyen azzal szemben aki szülte a drága férjem. Csak ezt annyira el tudja játszani, hogy ezeket így konkrétan nem mondja ki a férjemnek viszont nagyon jól el tudja játszani a párom pedig azonnal őt sajnálja meg engem pedig szinte büntet itthon. Hozzám se szól napokig ha próbáltam még én békülni undorítóan beszélt velem. Na és így szépen lassan el is távolodott tőlem.
2019. ápr. 23. 10:23
 19/28 anonim ***** válasza:
És most mi a terved? Mész vagy maradsz?
2019. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok külön véleményt, az előttem hozzá szólók már megtették. A te kommentjeidet végig olvasva pedig csak azt kérdezem miért vagy még vele? Azon kívül hogy szereted... Mert nem hinném hogy ez a viselkedés a férjed részéről eltörpül a szerelem mellett. Nos?
2019. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!