Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem mellettem áll ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mellettem áll ki a férjem?!

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok a férjemmel. Aki több mint 40 mégis iszonyatosan anyás.Igazából lelkileg kötődik úgymond még mindig nagyon kisfiúsan az anyjához. Ami persze tisztában vagyok vele, hogy ez valamilyen szinten természetes. De sajnos anyósom egy velejéig romlott asszony akiről mindig sejtettem, hogy soha nem tetszettem neki igazán ezt éreztette is sokszor velem. Ennek ellenére amikor találkoztunk a tiszteletet mindig megadtam neki. De ő soha nem járt hozzánk. Soha egy jó szót nem mondott nekem. Az évek alatt több dolgot hallottam vissza róla, pl az esküvőnk előtt azt mondta valakinek, nem akar engem és addig nem nyugszik amíg szétválaszt minket. Ezt már utóbb tudtam meg, sok más előző kijelentéseivel ahogy beszélt rólam a hátam mögött. Mindig rossz színben akart feltűntetni.Soha nem adott igazán semmit 1x 2x megerőlzette magát egy icipicit de azért kapott is vissza cserébe! Hiába próbáltam ezeket a dolgokat mondogatni a férjemnek, hogy nekem ezek rosszul esnek amiket hallok, ő soha nem állt ki értem. Mindig annyit mond. Szóltam neki. Ennyi. Ő ugyanúgy megy hozzá. Én már egy ideje nem mivel nálam betelt a pohár vele kapcsolatban mivel sok feszültséget okozott már a kapcsolatunkban. Mikor átmegy hozzá és hazajön mindig teljesen más velem napokig. Volt már több veszekedés ez miatt is más miatt is, de a legtöbbször a családja miatt. Mivel azt érzem ők bármit tesznek azt normálisnak kell tekinteni és az úgy jó. Amikor pedig mégha éppencsak megemlítem ezt a férjemnek kiakad é sidegbajos lesz. Aztán ismét tovább lóg a probléma a levegőben. Jelenleg az a a helyzet, hogy ő ugyanúgy jár az anyjához attól függetlenül miket mond évek óta és milyen velem, ugyanolyan nyálasan beszél vele. Most pedig anyósom sajnáltatja magát mivel ő van megsértve mivel megmondtam a magamét. A férjem is ezt érezteti velem, hogy nekem kell magam szégyellni. Mert anyós megmondta már nem jön ide. Csak az a vicces, hogy eddig sem jött és ezt a férjem nem veszi észre. Nem tudom milyen élet lenne ez, van e értelme így folytatni mivel sokszor azt érezteti, hogy az anyja fontosabb mint én és el is dobna szó nélkül. Nyilván nem azt várom el, hogy ne foglalkozzon vele. Csak valahol bánt, hogy nem érdekli velem szemben milyen. Már csak őt hívják át engem nem. A férjemnek ez is természetes. Mindezt azért mert megmondtam róla a véleményem amit a férjem szaladt és elmindta rögtön neki még a tesókájának. És most konkrétan én ki vagyok úgymond közösítve a családból. Röviden ennyi.
2019. ápr. 23. 07:56
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
"meg a tesókájának"
2019. ápr. 23. 07:59
 2/28 anonim ***** válasza:
39%

Azért meghallgattnam az anyós is.

Ferjednek az anyja. Nyilván látogatni fogja.

2019. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Azokkal tisztában vagy, hogy milyen szülői mintát látott otthon a párod, hogy nevelték fel stb. Sajnos a gyerekkori emlékek, élmények megmutatkoznak felnőtt korban is. Ha az anyja úgy nevelte őt, hogy belenevelt különféle szokásokat, amivel tud rá hatni az anyja, akkor simán előfordulhat, hogy most ezekkel hat a fiára.

Nem irigyellek az anyósod miatt. De normál esetben a férjednek kellene megtalálnia a kapcsot 2 ember között. Elmagyaráznia anyjának, hogy ez így nem fog menni stb. Mondd el neki őszintén, hogy neked ez mennyire fáj. Semmi rosszat nem tettél stb. Szeretnél jo kapcsolatban lenni, de így nem fog menni

2019. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem áll ki melletted, mert egy gyenge, befolyásolható jellem, akinek az érzelmeit is meglehet kérdőjelezni az irányodban.Akkor fog leválni az anyjáról, ha az meghal, bár az sem kizárt, hogy a hátralévő életében is így marad majd.Nagy kár, hogy nem ismerted ki jobban(vagy csak nem akartad tudomásul venni a tényeket) a férjed a házasság előtt.Így elkerülhettél volna egy csomó felesleges dolgot.

Két út áll rendelkezésedre:

1.Továbbra is benne maradsz ebben a házasságban a jelenlegi körülmények között.

2.Elválsz minél előbb és új életet kezdesz.

Én személy szerint a 2-es verziót választanám.Miért?Mert ahol nem tisztel és szeret a saját férjem, abban a házasságban nincs keresnivalóm a továbbiakban.És sza.rnék arra nagy ívben, hogy az anyós ezzel elérte a célját.Nekem fontosabb a nyugalom, mint versengeni egy rosszindulatú vénasszonnyal.A fiacskája meg bújjon továbbra is a szoknyája alá.Ez már nem az én problémám.

2019. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Persze az anyja igen. Ezt tudom. Persze. Meg lehetne őt is kérdezni. De erre én is tudok válaszolni! Én az elejétől megadtam neki a tiszteletet, viszont ő már az esküvőnkön csúnyán viselkedett! Megalázott valamilyen szinten, mint menyasszonyt. Ezt is hiába mondtam a férjemnek és még sok más dolgot! Tehát soha nem viselkedett normális anyósként egy kicsit sem erőltette meg magát. Tehát amit mondhat az Max az, hogy most ő mennyire meg van sértve, mivel évek után betelt nálam a pohár és megmondtam róla a véleményem. Pl. a születésnapomon sem köszöntött fel én pedig igen. Ezért sem szólt a drága párom semmit. És ehhez hasonló dolgok. Karácsonykor könyörögni kellett nekik, hogy jöjjenek el hozzánk. Mert ők nem nagyon tartanak ünnepeket mint más család stb. Szóval nem egyszerű.
2019. ápr. 23. 08:19
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Tisztelet és megaláztatás egy velejéig romlott asszonytól? Értem a férjed miért téged választott, ha ez így van.
2019. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért engem választott! Mivel én nem vagyok olyan, mint a csodálatos anyja, aki csak a pletykából él és mindekit lenéz, kibeszél közben magában nem vesz észre semmit! Én legalább nem játszik ilyen 2 színű játékot, mint ők, hanem megmondtam egyenesen a véleményem.
2019. ápr. 23. 08:37
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még mellette?
2019. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azért vagyok még mellette, mert szerettem őt. Még mindig szeretem. Bár nem tudom miért. De most már tényleg el kellene határoznom magam, hogy érdemes e ilyen ember mellett maradnom aki sajnos jobban kötődik 45 évesen is az anyjához, mint hozzám plusz gyereket sem akar csak halogatja ezek miatt a dolgok miatt.Kezdem azt hinni csak az időt húzta. Csakhát fáj a felismerés.
2019. ápr. 23. 08:50
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alázott meg menyasszonyként?
2019. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!