Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig kellene várnom még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kellene várnom még?

Figyelt kérdés
Most az a legnagyobb baja, hogy elkezdtem túrázni járni. Természetesen őt is hívtam, menjünk családilag. Mindenre húzta a száját. Miért oda megyünk, miért csoportban? Pedig tök jófej emberek voltak. Minek kell fizetni érte? És amúgy is ő fáradt és miért nem lehet ezt megérteni? Csak az a baj, hogy ő 15 éve ezt fújja, hogy fáradt és nincs kedve semmihez. Meddig várjak még? 40 elmúltam. Nem elégít ki az, hogy itthon ülök éld csak melózok egész hétvégén. Havonta egyszer nem igaz, hogy nem fér bele az ilyen. Elmondtam neki, nincs harag, ha nem jön, de ha jön, akkor viszont próbáljon úgy hozzáállni a dolgokhoz. Most két napja hallgatom, milyen szar volt, és hallgatom még kb két hónapig. És addig fújja a hülyeségét, míg el nem megy a kedvem az egésztől nekem is. Vagy én látom rosszul éld tényleg a munkából,a rohanásból, meg a gyereknevelésből áll az élet?
2019. ápr. 22. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal se baj amúgy, ha külön is töltötök időt. Te túrazol, ő meg horgászik

Csak ez jól láthatóan zavar téged. Beszélni kellene erről nyíltan, felnőtt módra, hogy ha nem jár el veled, legalább ne cseszegessen.


Amúgy nézesse meg a pajzsmirigyét, nem lehet, hogy ennyire energiaszegény.

2019. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem mosolyogva kellett azt tudomásul vennem, hohy már két télen elment tíz napra a haverokkal, meg vadidegenekkel síelni, szórakozni, mert ez neki jár. Oda egyedül ment, minket nem hívott. El is mondta, semmi kedve velünk kínlódni odakint(franciaországban volt). Amikor kérdeztem tőle, én mikor mehetek el feltöltődni, kikapcsolódni, az volt a válasz, hogy oldjam meg, ahogy akarom. Meg minek nekem család, ha én kikapcsolódni akarok.
2019. ápr. 22. 10:10
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatotoknak kéne előbb helyreállni. Valami miatt nem szeret veled lenni, vagy elhidegült, vagy van valami komoly oka rá. Tudni kéne, hogy hogyan lehetne ezt helyrehozni, vagy egyáltalán ő akarja-e. Mert jelen pillanatban inkább úgy néz ki, hogy neki nincs szüksége kapcsolatra. Ez így önző dolog, nem is értem, hogy hogy érzi magát jól úgy, hogy akikkel él, azoknak nem mutatja meg azokat a szép helyeket, ahol jár.

Nem pártolom a válást, mert sok olyat láttam, ahol még rosszabb lett a helyzet, inkább ha szerettétek egymást, akkor rendezni kéne. Valami miatt összekerültetek anno, ehhez kéne visszatérni. Most már így is, úgy is elejéről kell kezdeni.

2019. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy f**z. Válás bead, ha van közös ház, elad, egy normális férfi keres, aki mellett boldog leszel. 40 vagy, nem 80,hajrá.
2019. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,a gyerkőcnek meg kellene mutatni, hogy milyen szép helyek vannak, mennyi mindent lehet csinálni a számítógépen kívül is. De szerinte ez felesleges, hiszen minden erdő, minden vár egyforma. De hát ott a sok szép virág, állat, jó levegő, sok közös élmény, amire vissza lehet emlékezni. Hát, nem vagyunk egyformák...
2019. ápr. 22. 12:38
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled van baja. Te még próbálkoznál, ő téged már ennyire sem méltat.
2019. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is veled van baja, veled nem akar menni sehova. Dehát meg is mondta, semmi kedve veletek kínlódni. Neki kínlódás veletek lenni. Mivel bennem van méltóság, legkésőbb ezen a ponton basztam volna ráa az ajtót.

Figyelj, itt nincs mirebenne várni, mit megjavítani, ez az ember nem szeret, gyaníthatóan a gyereket se, csak nyűg vagytok a nyakában. Ennyire tartod magad, magatokat a gyerekeddel?

2019. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!