Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig kellene várnom még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kellene várnom még?

Figyelt kérdés
Most az a legnagyobb baja, hogy elkezdtem túrázni járni. Természetesen őt is hívtam, menjünk családilag. Mindenre húzta a száját. Miért oda megyünk, miért csoportban? Pedig tök jófej emberek voltak. Minek kell fizetni érte? És amúgy is ő fáradt és miért nem lehet ezt megérteni? Csak az a baj, hogy ő 15 éve ezt fújja, hogy fáradt és nincs kedve semmihez. Meddig várjak még? 40 elmúltam. Nem elégít ki az, hogy itthon ülök éld csak melózok egész hétvégén. Havonta egyszer nem igaz, hogy nem fér bele az ilyen. Elmondtam neki, nincs harag, ha nem jön, de ha jön, akkor viszont próbáljon úgy hozzáállni a dolgokhoz. Most két napja hallgatom, milyen szar volt, és hallgatom még kb két hónapig. És addig fújja a hülyeségét, míg el nem megy a kedvem az egésztől nekem is. Vagy én látom rosszul éld tényleg a munkából,a rohanásból, meg a gyereknevelésből áll az élet?
2019. ápr. 22. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Mire akarsz várni? Hogy besavanyodott uborkaként éljetek még tovább??
2019. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze.

Ő otthonülő típus, te pedig nem.


Miket szeret csinálni? Lehet ő is szívesen menne valahova, csak nem túrázni.

2019. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pecázni szeret. Mondtam neki, menjen el, kapcsolódjon ki. Nem megy, mert neki dolgoznia kell. Aztán csak sóhajtozik, meg tögyög lötyög a műhelyben. Ha itthon van, akkor alszik, állandóan.
2019. ápr. 22. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok valami elfoglaltságot közösen.
2019. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs olyan. Kb tíz éve keresem. Én nem szeretek pecázni, ki is nyilvánította, hogy egyedül akar menni. Bringázni nem jön el, túrázni nem szeret. A wellnesstől égnek áll a haja. Egy sima séta hallatán hányingert kap. Mindre azt mondja, felesleges időtöltés.
2019. ápr. 22. 09:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kerestek egymás mellett...
2019. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én sem. Eddig reménykedtem a változásban. Megbeszéltük a dolgokat, pár hétig jobb volt a helyzet. Aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Ő b...kó lett, beszólogatott, én pedig nem viselem el mostmár. Belefáradtam, hogy jófej legyek és mindent lenyeljek. Természetesen ez nem tetszik neki, így még b...kóbb lesz. Majd mindenért én vagyok kikiáltva főbűnösnek. Most azon hisztizik, hogy akkor mindenki csináljon azt, amit akar.
2019. ápr. 22. 09:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég elszomorító...


Mondd el neki nyíltan és nyersen a dolgokat, hívd fel a figyelmét arra, hogy nem fog működni hosszútávon a "közös" életetek.

2019. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Es hogyan kottetek ossze anno? Mik voltak a kozos pontok, kozos erdeklodesi korok? Elotte csak eljartatok ide-oda, ahol mindketten jol ereztetek magatokat..Felteszem nem csak a negy fal kozt randiztatok. Fel kellene eleveniteni ezeket, mert amugy meg ennel is jobban ki fog hulni a kapcsolat.
2019. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik, mintha menekülne. Talán nincs kedve élni, és depressziós. Én sem szerettem kimozdulni régen, de ennek több oka volt. Kevés pénz, kényelem, motiválatlanság. Másrészt olyannal minek mozduljak ki, aki folyton csesztet, idegbeteg módon viselkedik, és nem megnyugszom mellette, hanem hallgatom a puffogásait.

Szívesen mozdultam volna viszont külföldre, ami már nem elérhetetlen, de nyilván pénz kell hozzá, viszont egy belföldi hosszú hétvége sem olcsó, és abban az árban vannak külföldi opciók is, a személyek számától is függ. De az engem feltöltött. Megértem a párod, a belföld engem sem vonz, mondjuk sok helyen is jártam, és nem hoz olyan izgalmat. Ez a folyamatos pihenés inkább a zavaró, nem tudom nincs-e baja az alkohollal, mert akkor szoktak így bezárkózni, mert akkor nyugodtan lehet iszogatni. De lehet, hogy tényleg csak simán depresszió.

2019. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!