Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet úgy egy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy házasság, hogy nincs közös bennünk semmi?

Figyelt kérdés
Ami őt érdekli, az engem nem hoz lázba, ami engem érdekel, az őt nem.
2019. ápr. 20. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már házasok is vagytok?
2019. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Működhet. A férjemben és bennem sincs semmi közös, mégis rajongunk egymásért. Ő magas, én alacsony, ő 130 kg-s izomkolosszus, én 52 kilós apróság, ő tök racionális, a számok embere, én művészlélek vagyok, rajzot tanítok, én moziba és színházba szeretek járni, ő sporteseményekre, én hisztis vagyok, ő teljesen nyugodt típus, stb., stb., ....


Mielőtt összeházasodtunk, közel tökéletesen megismertük a másikat, nem árultunk egymásnak zsákbamacskát. Mi megmutatjuk egymásnak, hogy mi miért rajongunk: a férjem festett már velem úgy, hogy a tenyerével maszatolt a vásznamra, és szuper képet alkottunk az osztálytermembe a srácaimnak, én pedig ma már tudom, milyen izgalmas egy kosármeccs, vagy pl. a tenisz.


Nekem unalmas lenne, ha a férjem semmi újat nem tudna mutatni nekem.

2019. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

13 éve vagyunk házasok.

Nekem már sajna nem tud semmi újat mutatni.

2019. ápr. 20. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... erre talán nem most kellett volna gondolnod először.
2019. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Izabella220 ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok a férjemmel,15éve vagyok vele.Érdemi időt egyeztetve lehet együtt tölteni,de több energiát kell belevinni,mint akik egy hullámhosszon mozognak.Hát nem egyszerű az biztos,de miért most kezd ez zavarni igazán?
2019. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

háát úgy tűnik 13 éve működik.....ha eddig ezt tök jól elviselted akkor nincs probléma.


Egyébként mi lehet a másik lehetőség?

Csak egy lehetőség van, elválni!


és el fogsz? nem!

szóval ennyit erről.


ha minden nagyon pocsék lesz akkor max lesz egy szeretőd egy idő után aki megértő lesz kedves, olyan mint te, de akkor sem fogsz elválni.

2019. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam felrázni ezt a kapcsolatot. Elküldtem pecázni, mert azt szereti. Nem ment, mert neki sok dolga van. Befizettem kirándulni, ez sem tetszett, mert egy fárasztó hét után ő nem erre vágyik. Ha itthon maradunk, akkor vagy elmegy kutya etetés címszóval itthonról és a haverjainak megszerel ezt azt, vagy fekszik egész nap, ordít a gyerekkel, hogy legyen csendben és tévét néz, meg alszik. Én meg csitítgatom a gyereket, hogy legyél csendben, apa pihen. Az marhára nem zavarja az én drága férjemet, hogy én is fáradt vagyok, mert baromi sokat dolgozok én is. De mindig azt mondja, az csak irodai munka, semmi, abban nem lehet elfáradni. Semmibe nézi a munkámat.

Sosem kérdez, hogy milyen volt a napom. Én egy ideig kérdeztem, érdeklődtem, leszoktatott róla. Nem érdekli a munkám, az, hogy mi foglalkoztat mostanában, semmi az ég világon. Most hogy húsvét van, kijelentetette, ő utálja az egészet, úgyhogy egy órát szán az anyjára, meg az enyémre. Tudni kell, egy óra arra nem elég, hogy odaérjünk. Úgyhogy megyek én a fiammal locsolkodni. A gyereknek is mindent megígér,quadot szerelnek neki. De azt is elhalasztja, mert dolgozni kell. Állandóan csalódik az apjában. És az apja meg csodálkozik, hogy semmit nem mond el neki a fia, nem puszilgatja. Csak csúfolja, hogy anyja majma a gyerek.

2019. ápr. 21. 05:52
 8/8 Bence_ ***** válasza:
100%

Marha nagy különbség, hogy az érdeklődési kör különbözik vagy az értékrend!

Nálatok hiányzik a tisztelet a másikra való odafigyelés, ez lenne a kapcsolat alapja.

2019. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!