Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám újra tisztelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra tisztelni a férjemet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjemet.

Masodik házassága ez mindkettőnknek, nem egymás miatt valtunk el. Én úgy vagyok összerakva hogy ha nem tisztelem a paromat akkor hamarosan ki is szeretek belőle, azutan elhagyom. Mint mondtam nagyon szeretem a férjemet, es szeretnem megtartani a hazassagunkat.De ehhez tiaztelnem kell. Úgy egy eve kb vagy annyi sincs azt vettem eszre hogy már nem tisztelem. Idétlenebbé valt a szememben. Infantilis dolgai vannak, hozott egy pár felelőtlen vagy szamomra meredek döntést, es irrealisan viselkedett hisztérikusan velem, derült égből villamcsapas szerűen ledegradalt szidalmazott. Egy ket alkalommal ugyanez megtörtent mindig valami idetlen apropóval, ő inditotta. Valahogy kiengesztelt megvigasztalt, de az erzeseim kissé megváltoztak felé.

Elhizott, de semmi önuralma a fogyashoz amit nap mint nap megfogad ugy maganak inkabb, de hangosan, aztan masnap vesz 3 tabla csokit elszív 30 cigarettat es haromszor szed az ebedből. Szoval már egyaltalan nem tűnik kompetens felnőttnek szamomra. Hipohondrias is, ha veletlen valami bajom van, neki ugyanaz de ketszer, vagy véletlen megserül épp akkor... Olyan itthon, mint egy hisztis díva. Nekem ez lankasztó. En nem valtoztam meg szóval nem en indukaltam ezt a folyamatot. Viszont szeretném ha ez a folyamat megallna es ujra tisztelhetném. Itt jegyzem meg 6 eve elünk együtt. Folyton emlekeztetnem kell magamat a korábbi hőstetteire hogy tartsam magamban az érzést iránta. Maszkulin kinézetű de a viselkedese itthon olyan mint egy óriás ovis komolyan. Nagyon jol kijövünk egymással a fent leírt balhék(?)ketszer volt, kivételevel. Különben teljesen jol vidáman sokat beszelgetve összedolgozva élünk, derűsen, egymasnak kedveskedve. A szex is jó vele. Jó szerető. De mindeközben már olyan, hogy pl ha leejt valamit hangosan hisztizik, tiszteletlenül szól hozzám (mert ő ideges!)

De ugyanakkor olyan erzesem van mar mellette mintha egy lőporos hordó vagy egy ovis hülyegyerek lenne.

Pedig tényleg nagyon jo ember. Vele szeretnek megöregedni. De ha kiszeretek belőle vagy ilyen marad en nem hiszem hogy ez valósaggá válhat. Probaltam beszélni vele erről, de nem igazán ereztem hogy felfogta volna a jelentőségét. Nyíltan szoktunk beszelgetni a kapcsinkról de moatmar az az erzesem lassan, hogy: minek? Semmi hatása sem volt. Talan mert bedugta a fejet a homokba latva hogy nem marok szex is kaja is van akkor nincs baj...? Pedig baj van de nem tudom hogyan kommunikáljam le megfelelően mert a beszelgetes az elmondás nem hatott. Kerlek segitsetek abban hogy ÉN mit tehetek hogy jobban tiszteljem, vagy hogyan tudnám megertetni vele hogy veszelyben ahazassagunk. En nem tudok nem is akarok olyannal elni akit nem szeretek. Ha nem tisztelem, hamarosan nem is fogom szeretni. HELP! :(


2019. ápr. 18. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"Kerlek segitsetek abban hogy ÉN mit tehetek hogy jobban tiszteljem, vagy hogyan tudnám megertetni vele hogy veszelyben ahazassagunk."


Szerintem ne próbáld magadra erőltetni, hogy a császárnak milyen szép az új ruhája, mert még a végén begolyózol a kognitív disszonanciától. Talán próbáld meg alaposabban elmagyarázni, hogy a közös jövőtökre ez milyen hatással lesz, vagy próbálj vele együtt a mélyére jutni, mi okozta az ilyen mértékű szétcsúszást nála.

2019. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"Csak azt lehet tisztelni, aki tiszteletre méltóan viselkedik."


Winston Churchill

2019. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Nálam is hasonló a helyzet. Közel 20 éve vagyunk együtt, de teljesen megváltozott. Nálam is a tisztelete hiányzik már. Mindig is rengeteget tudtam tőle tanulni, általános műveltség, politika, informatika... Nyugodt, barátságos volt. Ehhez képest ma már Ideges, agresszív, másokkal is barátságtalan, nincs semmi témakör ami érdekelné, ma már nem hogy én kérdezhetnék/tanulhatnék tőle, mindent tőlem kérdez. Mert hogy nem az az alkat, aki bármikor megvéd az utcán, arról nem tehet, betegsége miatt, hogy nem egy barkácszseni, az is ok, beállítottság kérdése, de legalább a tudása miatt, a széleskörű érdeklődése miatt fel tudtam nézni rá. Pedig alapjáraton mi is megvagyunk, csak így valóban nem lehet igazán szeretni egy férjet, ha semmi férfias jellemvonás nem maradt benne.
2019. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező meg #3-as, mivel ők nem tesznek azért, hogy tiszteljék őket, ezért nem is fogjátok tudni tisztelni. Ennyire egyszerű.
2019. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: kapuzárás, férfi klimax.
2019. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm. A kiraly uj ruhája az igen, az ment. Szivesen belementem ilyen cukimuki nyunyu marhaskodasokba, valamint az is lehet túl türelmesen reagáltam le par kezdeti hisztijét. De pl utána probáltam ezt megbeszelni kb odaig jutott el hogy "ideges voltam bocsánat", vagy csak olaj a tűzre.

Maskor meg azonnal lereagáltam felhaborodottan vagy megdöbbenten.

Szerintem benne lehetek vastagon abban hogy így elengedte magát, de az biztos hogy nem én indítottam el. Szoval mikor eszrevettem hogy az élet fontos területeire is kiterjed a gyerekesség, könnyelműségek, akkor bizony meg voltam lepve. Ha nyilvanos helyre megyünk bunkózik. Szova tettem. Jó jó, es legközelebb megint. Nem köszöni meg, nem ad borravalót, ilyenek. Megbeszélünk valamit, nem úgy tesz. Komolytalanna valt a szememben. Mintha a mi eletünkben akarna elni egy második pótlólagos gyerekkort. Nem vagyok egy rugalmatlan fap..a, valamennyire belemegyek a játekba, de ez nala már nem is játék, kiterjedt kb mindenre. Nyilvanosan nem látszik gyerekesnek de bunkónak igen. Azt mondja nem köszöni meg a felszolgalonak hogy leteszi a poharat, mert ő fizet. Nem ad borravalót, mert nem volt megelégedve. Sertetten viselkedik a főnökével mert nem dícserte meg... aztan mas munkahelyet keres.

Persze ott is elkezdi nekem itthon savazni a főnökét.., aki nem ismeri eeel, (ha mar itt tartunk, en elismerem szoban minden elismerhetőt) szoval ott idegeskedek hogy mikor fog megint kilépni-belepni valahova, ami ugye anyagi kiesés a ket munka között. Ezt is atbeszeltük megkritizáltam kedvesen ő elismerte hogy ez tenyleg nem oké, de folyton savaz mindenkit minden kis sz@rért, a hat mögött, nekem. Aggasztó egyszoval.

Az a baj velem, hogy nem tudok erre ugy reagalni, amiről azt gondolom hogy jo lenne. Vagy kedvesen türelmesen reagalok, vagy elküldöm melegebb eghajlatra, de egyiknek se volt hatása, es azt, hogy mi a celravezető módszer, hogy mi van a ket veglet között, azt nem tudom. :( Most tényleg vonjam meg a szexet, távolodjak el látvanyosan, vagy mit..? Meg kellene fegyelmeznem (brrr!) 40 éves embert, ha azt kell, akkor jó, de: hogyan? En 25 eve csak felnőtt felnőttekkel voltam parkapcsiban, nála is "csak" másfél eve tart ez, tehat nincs ebben gyakorlatom.

2019. ápr. 19. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
A férjeddel történt valami,ami ezt a viselkedést kiváltotta.Erre neked kell rájönnöd mi az.Valamit nem mond el neked és dacol a viselkedésével mint egy gyerek.
2019. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Mindig tudom mi történik vele. Most az, hogy hatradőlt, elengedte magát. Nem hirtelen valtozott meg. A kérdésem arra iranyul inkább hogy en magamban és vagy magamtól mit tudok tenni azert, hogy ne legyen mar ilyen idetlen? Mert ez új nekem, tehat eszközeim sincsenek erre. Lehet, nem jól reagáltam, túlságosan elfogadó voltam, vagy passz. Erre varok ötleteket, köszönöm ha akar tippeltek valamit erre.
2019. ápr. 20. 23:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Te hol keresgelsz ez ügyben meg? En probalok guglizni valamit de nem talaltam jó tanácsot tippet még illetve hasonló témát sem igen. Kerlek, ha talalsz valamit, írd meg nekem. Köszi.
2019. ápr. 20. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!