Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Esküvő előtti pánik? Én túlzom el? Hozzá mennétek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok négy éve van egy komoly kapcsolatom nagyon szépen sőt mesébe illően indult minden.1 éve megkérte a kezem a születésnapokon igent mondtam semmit sem szerettem volna jobban mint vele leélni az életem! Négy hónap múlva lesz az esküvőnk nagyon bizonytalan vagyok! Kb az eslő közös évünk elteltével volt rá eset hogy megütött én mindig az eset után elkönyveltem magamba hogy nem gondolta komolyan csak véletlen volt és mivel mindig nagyon megbánta én megbocsájtottam! Most utoljára kicsit nehezebben viselem nem tudom -tul tenni magam a dolgom! Én munkába indultunk mikor mondtam hogy nem tetszik hogy az anyukája uralkodik felettem* (azt mondta az anyja hogy olyan ruhát vehetek fel amit ő választ) azt mondta a párom hogy őt nem érdekli nekem nagyon rosszul esett indultunk ki a kocsiba és nem szóltam hozzá hiába ráncigált magához a munkatársunkat is mi visszük munkába épp ülünk be az autóba mikor kérdezi hogy haragszom e egyszer nem válaszoltam többször is megkérdezte és mondtani akartam hogy nem mikor oda fordultam hozzá szájba vágott miközben a kolléganőm hátul ült! A munkáig hallgattam nagyon fájt nem is testileg mintsem az hogy már mások előtt is megteszi nagyon elvagyok keseredve! Nem tudom mit csinàljak! Ő azt mondta mikor megüt nem emlékszik egyszerűen kiesik neki! Most nagyon ragaszkodik de bennem hatalmas seb lett!

2019. márc. 19. 21:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem gondolod komolyan? “Esküvő előtti pánik”.... nem tudom téged hogy neveltek, de alázatosnak és tisztelettudónak lenni más mint eltűrni hogy az a férfi akitől te biztonságot vársz az ÉLETED VÉGÉIG, megüssön nem is egyszer és mások előtt is.

Gondolj már bele, hogyha 3 évig együtt voltatok és ez nem jött ki, majdcsak a lánykérés után, amikor már úgymond bebiztosította magát, akkor mi lesz ha meglesz az esküvő.... csak nehogy bekerüljetek a kékfénybe....

Az egy dolog, hogy az anyós mindig anyós lesz..., na de ha már a leendő férjed sem tud és nem is akar tőle megvédeni akkor azért ott el kellene gondolkodnod.

Alapból, ha felmerül ez a kérdés benned, hogy “esküvő előtti pánik” akkor nem szabad hozzámenni még egy olyan emberhez sem akivel jól meg vagytok, de nem tudod elképzelni magad előtt az életeteket hosszútávon.

Ugye tudod, hogy létezik Magyarországon bántalmazott nőket támogató szervezet nem is egy!?

Védheted akármennyire a vőlegényed (jó ég, csoda hogy még vele vagy)... nekünk nem kell megmagyaráznod, de mi itt nem fogunk támogatni ebben, mert kívülről látunk téged és a szituációt.


És ne feledd, az utolsó lehetőség a hivatalban van, hogy a bántalmazásra (és egyben a jövőbeni kapcsolatotokra) nemet mondj az igen helyett.



Picivel vagyok idősebb mint te, Juli.20.-án lesz az esküvőnk, és eszembe sem jut ilyen mint ami neked, mert engem nem bántanak. Gondold át!

2019. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
16%
Ez fake! El ne hidd! Ilyen hülye nő nem létezik. Vagyis létezik, de az nem képes ide beírni bármit is.
2019. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben nem mennék hozzá. Gondolj csak bele, hogyha most eljárt a keze, akkor később is el fog. Nyilván nem jó érzés lemondani egy esküvőt, de fiatal vagy még nagyon. Lehet később nehezebben szabadulnál. Én a szüleimnek elmondanám hogy miért mondod le az esküvőt.
2019. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak kamu kérdés?
2019. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Tenyleg, kerdezo, hogy dontottel vegul?
2019. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Reméljük már nem vagy vele, és nem hagyod magad veretni...
2019. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!