Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Esküvő előtti pánik? Én túlzom el? Hozzá mennétek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok négy éve van egy komoly kapcsolatom nagyon szépen sőt mesébe illően indult minden.1 éve megkérte a kezem a születésnapokon igent mondtam semmit sem szerettem volna jobban mint vele leélni az életem! Négy hónap múlva lesz az esküvőnk nagyon bizonytalan vagyok! Kb az eslő közös évünk elteltével volt rá eset hogy megütött én mindig az eset után elkönyveltem magamba hogy nem gondolta komolyan csak véletlen volt és mivel mindig nagyon megbánta én megbocsájtottam! Most utoljára kicsit nehezebben viselem nem tudom -tul tenni magam a dolgom! Én munkába indultunk mikor mondtam hogy nem tetszik hogy az anyukája uralkodik felettem* (azt mondta az anyja hogy olyan ruhát vehetek fel amit ő választ) azt mondta a párom hogy őt nem érdekli nekem nagyon rosszul esett indultunk ki a kocsiba és nem szóltam hozzá hiába ráncigált magához a munkatársunkat is mi visszük munkába épp ülünk be az autóba mikor kérdezi hogy haragszom e egyszer nem válaszoltam többször is megkérdezte és mondtani akartam hogy nem mikor oda fordultam hozzá szájba vágott miközben a kolléganőm hátul ült! A munkáig hallgattam nagyon fájt nem is testileg mintsem az hogy már mások előtt is megteszi nagyon elvagyok keseredve! Nem tudom mit csinàljak! Ő azt mondta mikor megüt nem emlékszik egyszerűen kiesik neki! Most nagyon ragaszkodik de bennem hatalmas seb lett!

2019. márc. 19. 21:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%

Nem túlzod el. Menekülj amíg lehet, mert aki egyszer megütött, az újra és újra meg is fog. Ja hogy ezt a párod már bizonyította is...

Alap, hogy SOHA nem ütünk meg egy gyengébb embert, pláne nem azért, mert épp nem tetszik az, amit mondott/csinált. Ez a pasi semennyire nem tisztel téged, birtokolni akar, méghozzá baromi erőszakosan.

2019. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

Ugye te se gondolod komolyan hogy ezt esküvő előtti pániknak kéne nevezni???

Te egy agresszív állattal élsz, csak jót teszel magadnak ha sürgősen kilépsz illetve lelépsz....

2019. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%

Négy éve ver, mások előtt megaláz, neked pedig nincs más vágyad, mint hogy hozzámenj, és életed végéig tűrd az ütleget.

Ez olyan romantikus! Biztos szép képek lesznek az esküvőről, majd mehet facebookra! Legfeljebb photoshoppal leszedik a mokkát a szemed alól. De biztos meg lehet vele beszélni, hogy esküvő előtti héten az arcodat ne üsse.


Sok boldogságot! Annyira, de annyira megérdemled!

2019. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
csatlakoznék az előttem íróhoz .Biztos ami biztos, szülj neki gyereket is, fogy a magyar, vakkomondor , családon belüli erőszak stb.
2019. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem négy éve üt! Pofonokról beszélek! Az utóbbi 1 évbe engedte el a kezét!
2019. márc. 19. 22:52
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszik ja :'D

32/f

2019. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
87%

#5

OK, troll kérdés. Ennyire hülye nő nincs, akkor se, ha négy éve a fejedet üti.

2019. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%
tudom, hogy nehéz, de ahogy előttem is írták, MENEKÜLJ! A legjobbakat kívánom neked, de ez általában idővel csak rosszabb szokott lenni... :/
2019. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, bántalmazó kapcsolatban élsz. A pofon is verés. Sőt, ha durván beszél veled, szavakkal megaláz, az is bántalmazás, amit nem szabad tűrni bármilyen nagy a szerelem. Nagyon nehéz szabadulni egy ilyen kapcsolatból, mert nagyon sok szépet, jót is kapsz tőle. Hízelgő a ragaszkodása, talán azt is elhiteti veled, hogy nem tudtok egymás nélkül élni. A szüleid mit szólnak az esküvőhöz?
2019. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A szüleim nagyon szeretik őt! Egyébként külső szemmel egy nagyon jó ember
2019. márc. 19. 23:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!